İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Üyeleri Jung Shin İçin Endişeleniyor


CNBLUE üyeleri en küçük üye Lee Jung Shin için endişeleniyorlar. Yakın zamanda bir tarihi dizi olan (Sword and Flower olarak da bilinen) Blade and Petal dizisinde rol alan genç bas gitarist dizinin 1 Temmuz'da Seul'de düzenlenen basın konferansında arkadaşlarının endişelerini dile getirdi. 


"Diğer üyeler (Jung Yong Hwa, Lee Jong Hyun, Kang Min Hyuk) çok endişeleniyor. Son zamanlarda Dünya Turu için sürekli konser veriyoruz ve Japonya'da bir tur programımız var. Dizi ve diğer programlarımız çakıştığı için yeterince beslenip dinlenecek zaman bulamayacağım için sağlığımın bozulmasından korkuyorlar" dedi.

Bunun yanında genç bas gitarist, Shi Woo adındaki bir kılıç ustasını canlandıracağı karakter için yaptığı hazırlıklardan da bahsetti. "Modern bir dizi çektikten sonra şimdi de tarihi bir dizi de yer alıyorum. Dizinin tarihi dizi olmasının baskısı var ve bu başta biraz garipti. (Ç.N.Eski dil kullanmalarından bahsediyor). Bir haftasonu dizisinde oynadım şimdi ise akşam kuşağı dizisinde oynuyorum. Bunun daha çok şey öğrenebileceğim bir fırsat olduğunu düşünüyorum."

Lee Jung Shin, dizide Kim Ok Bin'in canlandırdığı prensesin koruması ve prensese aşık Shi Woo'yu canlandıracak. Genç yıldız, Uhm Tae Woog'un canlandırdığı Yeon Choong ve prensesin arasında filizlenen aşkta üçüncü kişi olacak.

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*


Kaynak: soompi

Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder