İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Single'ı Lady Japon Listelerini Silip SüpürdüCNBLUE'nun 6. Single'ı Lady henüz yayınlanmadan Japonya'daki tüm listeleri alt üst etti. CNBLUE'nun şirketi FNC Entertainment'dan gelen "Lady perakende ziniciri HMV'de ön siparişte ilk sırada yer alıyor" açıklaması yerel haber ajanslarında yankı yaptı.

31 Temmuz'a haftalar olmasına rağmen Lady A versiyonu Kore-Asya piyasalarında ve günlük ön sipariş listelerinde ilk sırada yer alırken  Lady B versiyonuda 3. ve 4. sıralardan onu takip ediyor. CNBLUE aynı zamanda bu albümle Tower Records Japonya gibi başka bayilerde de liste başı olmuş durumda. 

"Lady" single'ı çıkış parçasının yanında "Monday" ve "Don't Care"in de yer aldığı 3 parçayı içeriyor. (Ç.N. Lady Single'ındaki üç parçanın da söz ve bestesi grubun lideri Jung Yong Hwa'ya aittir) 

Bunun yanında CNBLUE devam eden ”2013 Blue Moon Dünya Turu” konserleriyle birlikte Japonya aktivitelerine yoğunlaşacak. Dört kişilik erkek band 5 ayrı şehirde 10 konser içeren bir Zepp Tour'a katılacak. CNBLUE aynı zamanda "Lady" yayınlandıktan kısa bir süre sonra Japonya'da çok iyi bilinen Osaka ve Tokyo'da düzenelenecek festivallerden biri olan “Summer Sonic 2013″e katılacak. 


*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*


Kaynak: soompi

Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder