İMZA KAMPANYASI

JungShin Lee Bo Young'dan Kendisine İltimas Geçmesini İstedi


Jung Shin, reyting rekortmeni "My Daughter Seo Young"daki rol arkadaşı Lee Bo Young'dan kendisine ve dizisine iltimas geçmesini istedi. 


TV Daily'nin haberine göre CNBLUE'nun bas gitaristi Lee Jung Shin KBS2'nin yeni dizisi The Blade and Petal'ın galası için yapılan basın konferansında "My Daughter Seo Young (daha yeni) Mart'ta bitti. Bu kadar çabuk yeni bir diziye başlayacağımı beklemiyordum" açıklamasını yaptı. 

Genç yıldıza eski rol arkadaşı Lee Bo Young sorulduğunda "Onunla zaman zaman görüşüyorum. Geçerken onu gördüm, zor bir film için çalışıyordu. Ondan bana iltimas geçmesini istedim." cevabını verdi.

Jung Shin, (Sword and Flower olarak da bilinen) The Blade and Petal tarihi dizisinde Kim Ok Bin'in canlandırdığı prensesin korumalarından biri olan kılıç ustası Shi Woo'yu canlandırıyor. Lee Bo Young ise son zamanda SBS'nin yeni dizisi "I Can Hear Your Voice"da rol alıyor ve Çarşamba-Perşembe günleri aynı saatlerde yayınlanan “The Blade and Petal” ile reyting yarışına girecek gibi görünüyor. Lee Jung Shin şaka yollu Lee Bo Young'dan kendi dizisine iltimas göstermesini istedi böylece “The Blade and Petal” ve “I Can Hear Your Voice”un dostça yakın reyting oranlarına sahip olabileceğini dile getirdi. 

Jung Shin dizinin bir parçası olması hakkında "İlk projemden sonra yeni bir projede bu kadar çabuk rol alabildiğim için çok şanslıyım. İyi insanlarla tanışabildiğim ve yeteneklerimi geliştirebildiğim için minnettarım. Nasıl düşünüp oynayacağımı öğrenmek istiyorum ve daha çok öğrenmeye devam etmek istiyorum." yorumunda bulundu. 

“The Blade and Petal” KBS2'de 3 Temmuz'da başladı.

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: Soompi
Çeviri: unDineee@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder