İMZA KAMPANYASI

Lee Jung Shin'in Hayranları 1.2 Ton Pirinç Bağışı Yaptı


Hayranlar, Lee Jung Shin'in son dizisini desteklemek ve onun yanında olacaklarını göstermek için pirinç çelengi gönderdiler. 


Jung Shin'in hayranları 1 Temmuz'da düzenlenen KBS2 dizisi Blade and Petal basın konferansında sergilenmek üzere 1 tondan fazla pirinç çelengi gönderdi. 

Japonya, Tayland ve Hong Kong'un da aralarında bulunduğu Asya'nın dört bir yanından hayranların bağışladığı çelenkler, etkinlik alanını süsledi. Toplanan 1200 kilo pirinç ihtiyacı olanlara dağıtılacak.

CNBLUE hayranları daha önce, Mayıs ayında düzenlenen CNBLUE Blue Moon Dünya Turu Seul Konserine, Eylül ve Aralık 2011 CNBLUE konserlerine ve 2012 Aralık ayında düzenlenen konsere, 2012 Eylül'de yapılan My Daughter Seo Young basın konferansına da pirinç çelengi göndermişlerdi. 

Lee Jung Shin pirinç çelenklerini çeşitli sosyal kurumlara bağışlayarak, gönüllü çalışmalara katıldı.

Şarkıcı Blade and Petal dizidinde Kral Youngryu'nun kızı Moo Young'un koruması Shi Woo rolüyle yer alacak.

Jung Shin basın konferansında "Hala oyunculukta öğrenecek çok şeyim var ve sette çok şey öğreneceğim. Sette çekimim olmasa bile gelip çekimleri izleyip büyüklerimden nasıl oyunculuk yapılacağını öğreneceğim." dedi. *Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: mwave.intrest.me
Çevir: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder