İMZA KAMPANYASI

MANILA KONSERİ


Koreli rock grubu CNBLUE ilk kez “BLUE MOON” Dünya turu çerçevesinde Filipinlerde konser verdi.

CNBLUE, 15 Haziran 2013 Cumartesi günü BLUE MOON Dünya Turunun 8.durağında 5000'den fazla heyecanlı seyircinin karşısında konsere başladı. Filipinli BOICEler çok uzun süredir CNBLUE’nun ülkelerine gelmelerini bekliyorlardı ve şimdi dünya turu konserlerinden biri de “MANILA Konseri” oldu.

CNBLUE “Ninoy Aquino International” havaalanına vardıklarında mutluluktan çılgına dönmüş fan kalabalığı tarafından karşılandı, herkes onlardan bir anlık bakış yakalamak için çırpınıyordu ve hediyelerini vermek için fırsat kolluyordu. Özel basın konferansına katıldıkları yerde CNBLUE’nun sevimli ülkeleri hakkında ne düşündüğünü öğrenmeye çalışan bir başka fan kalabalığıyla karşılaştılar.

Konser 15 Haziran’da Endonezya, Vietnam, Singapur ve Tayland gibi komşu ülkelerden de gelen 5000’in üzerinde hayranla başladı. Grup, geceye güçlü rock şarkıları “Where you are”,”Get Away” ve hayranların favorisi olan “One Time” ile başladı ve sonra dans edilebilecek şarkılar olan “Coffee Shop ve Have a good night" ile ortamın havasını değiştirdi. Bu tur için özel olarak hazırlanmış ışık şovları ve havai fişek gösterileri yaklaşık 2,5 saat boyunca konserin rock havasını korumasına yardımcı oldu. Geçenlerde dünya çapında başarıya ulaşmış ‘Re: BLUE’ albümünü de içeren çeşitli albümlerden toplamda 23 şarkıyla performanslarını sergilediler.Üyeler, Yonghwa'nın doğum günü için hazırlamış oldukları kağıtları çıkarıp Filipince (Tagalog) yazılan özel mesajları okumaya başladıktan sonra bütün hayranlar çok memnun oldu.
Grup, hayranlarla iletişim kurabildikleri için heyecanlıydı ve Korece konuştuklarında hayranların onları anlaması üyeleri çok şaşırttı. Onları, diğerlerinden ayıran ve CNBLUE'nun hayranları için özel olmasını sağlayan şey budur. Onlar yetenekleri ile, tüm ülkelerdeki ve tüm yaştaki insanlara ulaşmak için dil engelini aşmanın bir yolunu bulmuş gibi görünüyorlardı. Sevecen grup üyesi Kang Minhyuk, basçı Lee Jungshin ve lider gitarist Lee Jonghyun'la beraber çoşkulu seyirciler, parti şapkaları ve doğum günü şarkısıyla Yonghwa'ya sürpriz yaptılar. Aslında 22 Haziran’da olan lider şarkıcı Jung Yonghwa’nın 25. doğum gününü, erken kutladılar.

Gece coşkuyla devam ederken Yonghwa birden ağzından Singapur’u sevdiğini kaçırdı ve yüzünün kızarmasıyla aniden utandı ve kendini tutamayıp güldü ve seyirciler de onunla beraber güldüler.Üç uzun yıl sonra daha yeni buluşmuşlarken, CNBLUE üzgün bir şekilde sevgili hayranlarına “Hoşça kal” dedi ve konser sona erdi. Grup üyeleri, daha sonra, konser sonrası çektikleri grup fotoğrafını ve hayranlara olan sevgilerini Twitter’dan kısa bir mesaj ile paylaştılar.

“Merhaba ben Yonghwa. Filipinleri seviyorum Filipinleri seviyorum Filipinleri seviyorum!!!!!!!!!!!Doğum günü dilekleriniz için teşekkürler, unutulmaz bir geceydi! Coşkunuz buraya kadar geliyor! Filipinleri seviyorum x 100000000000000000000.” Kartlarda yazılanlar: “1248 günlük yalnızlık son buldu.” Çünkü Filipinli hayranlar nihayet CNBLUE ile buluşabildi.


*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: 
@cnbluestorm
Çeviri: @StarlitSky_@TurkishBoice
Düzenleme: @CNBuSrang@TurkishBoice

1 yorum:

ahahaha Singapur'u okuduğum an ben de bi "ha o.O " falan oldum :D Ama topluca gülmeleri iyi olmuş kötü duruma düşmemiş Lider :D Çeviri için teşekkürler :3

Yorum Gönder