İMZA KAMPANYASI

Min Hyuk'un 'Heirs' Dizi Kadrosuna Girdiği DoğrulandıMin Hyuk'un, SBS'nin yeni dizisi 'Heirs'in kadrosuna kabul edildiği açıklandı.

Yong Hwa dizideki rolünü reddetmiş ve Jong Hyun'un dizi kadrosunda yer aldığına dair asılsız haberler çıkmıştı. Bu yüzden yine dedikodu olmasından şüphelenilse de FNC "Min Hyuk'un Heirs kadrosuna girdiği onaylandı. Geçen yıl 'You Who Rolled In Unexpectedly' dizisindeki rolünden sonra yeni projeleri değerlendiyordu ve Eun Sook'dan sevecen bir çağırı aldığında rolü kabul etmeye karar verdi." açıklamasında bulundu.  Hayranlar şimdi grubun diğer bir üyesi aynı zamanda tanınmış bir dizi oyuncusu olan Min Hyuk için beklemeye başladılar.

'Heirs' temsilcileri "Kim Eun Sook, kaygısız Yoon Chan Young karakteri için uygun bir aktör arıyordu ve nihayet Min Hyuk'da karar kıldı." açıklamasını yaptı ve Min Hyuk'un rolünün daha önce Yong Hwa için konuşulan karakter olmadığını ekledi. 

Lee Min Ho, Park Shin Hye, Kim Sung Ryung, f(x)'in Krystal, Choi Jin Hyuk, Kim Woo Bin, ZE:A'nın Hyungsik, Kim Ji Won, Lim Joo Eun ve Kang Ha Neul ise 19 Ekim'de yayınlanacak dizi için kabul edilmiş ve sözleşme imzalanmak üzere olan diğer oyunculardır.

Heirs karakter ağacı aşağıda betimlenmiştir. Min Hyuk, Eunsang(Park Shin Hye)'ın sıcak ve nazik çocukluk arkadaşı ve   Lee Bona(Kim Jiwon)'nın partneri Yoon Chan Young'u canlandıracak.

Bununla birlikte Kim Won Bin; daha önce Yong Hwa'nın reddettiği Yoo Rahel'in kaynı, akıllı ama haşarı Choi Youngdo karakteriyle ekran karşısına çıkacak. 

Choi Youngdo, baş rol çift ile bir aşk üçgeninde yer alacak. Yoon Chan Young'un kız arkadaşının baş rol erkek karakterin eski kız arkadaşı olması nedeniyle Yoon Chan Young da kendi kız arkadaşı ve baş rol erkek karakter ile bir başka aşk üçgeni içinde kalacak gibi görünüyor.*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: allkpop,  @saturnkr, Soompi
Çeviri: unDineee

3 yorum:

hadi hayırlısııı inşallah bizleede izleriz çok güzel bir film olacağa benziyooo :)

Merakla bekliyorummmm!!! :D

Yönetmen bu dizide CNBLUE'dan birini oynatmaya kafayı takmış.:D Güzel oldu Minhyuk'umuzu yeni bir dizide göreceğiz,mutluyum ^__^ :)

Yorum Gönder