İMZA KAMPANYASI

Sevimli Çocuk Jung Shin, Goguryeo Ajanı Rolünde


Lee Jung Shin, Goguryeo Krallığının ajanı rolünü oynuyor.

Jungshin'in büyük bir vazo içinde saklanırken çekilen tanıtım fotoğrafı yayınlandı. Bu suikastçinin dalıp kendini saklamasına ne neden olmuş olabilir?

Lee Jung Shin, KBS dizisi "Blade and Petal"de başında Kral Yeong-ryu'nun (Kim Young-cheol) bunlunduğu Geumhwadan isimli gizli bir organizasyonun yetenekli kılıç ustası Shi Woo'yu canlandırıyor. 17 Temmuz'da yayınlanan 5. bölümde Geumhwadan, Yeon Gaesomun (Choi Min-soo)'un her hareketini gözetlemek için evine sızıyor. 

Shi Woo asla bir suikastçinin geçemeyeceği bir saç stili ve dış görünümle ikna edici bir kılığa bürünüyor. Ama görevini benimser benimsemez, yepyeni bir karaktere bürünüyor. 

Gizlice Yeon Gaesomun'un evini tararken aynı zamanda korumalardan kaçıyor. Geniş bir vazoyu görünce hiç tereddütsüz içine atlıyor. Bu vazonun içinde saklanırken etrafında yapılan tüm gizli konuşmalara kulak misafiri oluyor.

Bu, aktör sanatçının yepyeni karizmasını gözler önüne serdi. Uzun fiziği ona yarar sağladığı için ilk dizisinde hemen onaylanmıştı. Tek bir şikayet etmeden vazonun içinde adeta sıkışıp kaldı ve milyon dolarlık gülümsemesini hiç kaybetmedi. Bu, aktörlerin ve oyuncuların bu genç adamla birlikte çalışmak için can atmalarının nedenlerinden sadece bir tanesi. 

Shi Woo, Geumhwadan'ın en yetkili ismi So Sa-bun (Kim Sang-ho) tarafından bulunmuş ve bir suikastçi olması için eğitilmiş bir yetimdir. O her zaman parlak, neşe saçan ve mantığıyla konuşan biridir. Aynı zamanda Moo-young'a umutsuzca aşıktır. Trajik kadın kahraman kaderin onu sürüklemesiyle birbirinden zorlu deneyimler yaşarken, genç savaşçı istikrarlı bir şekilde onun yanında duracaktır.


*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: KBS GLOBAL
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder