İMZA KAMPANYASI

The FNC Dergisi 2. Sayısı Jung Shin Röportajı

Editör Not: “Bir insan sezgilerini (Intuition) nasıl  ifade eder? Böyle duyguları ifade etmekte kim daha iyidir?” Hiç şüphe yok ki bu Jung Shin. Geçen seferki  THE FNC siyah beyaz çekimlerinden, KBS dizisi “My Daughter Seo Young”un Kang Sung Jae’sine kadar. Çekimler bittiği zaman, mutlu bir şekilde çığlık atarım. O, kesinlikle “Duygular Tanrısı” (Shin'in bir anlamı da Tanrı'dır.) “Beni terk ettiğini hissediyorum...” (Intuition şarkı sözü) Ayrılığı hissedebilirsiniz ama onu tersine çeviremeyeceğinizi de bilirsiniz. Bazıları  üzüntülerini saklayıp hiçbir şey olmamış gibi davranır ve sadece sessizce ayrılığı beklerler. 

SON ZAMANLARDA—Yalnız hissediyorum. “My Daughter Seo Young” dizi çekimleri ve albüm promosyonları ile çok yoğundum. Ama bu ikisi bittikten sonra gerçekten bomboş hissettim. Şimdi meşgul olmadığımı söylemiyorum. Bu günlerde de konser için hazırlanıyorum…

BİR GÜN BİRDEN BİRE— Böyle güzel bir havanın olduğu bir gün.(gülüyor) Son zamanlarda gerçekten yalnız hissediyorum. Ama, kız arkadaşım olmadığı için boşluktaymış gibi hissetmiyorum. Şimdi bir kız arkadaşım olsaydı tedirgin olurdum diye düşünüyorum.  (gülüyor)

HOBİLER— Çıkışımızdan önce fotoğrafçılığı severdim. Çıkışımdan beri hobi olarak adlandırabileceğim bir şeyim yok; ama son zamanlarda beste yapmayı deniyorum. Gerçekten beste yapmak istiyorum bu yüzden bazı ekipmanlar aldım ve beste yapmaya başladım. Hobi olarak adlandıracağım bir şey olmadığı için, hobim olabilecek bir şeyler buluyorum.

KADER— Ben ilk görüşte aşık olabilen biriyim. Kadere inanıyorum. Ayrıca ben tüm hisleri ve onun konuşma şeklini göz önüne alırım. Böylece onun karakterini görebilirim. Diğer yandan beni sadece görünüşüm için seviyorsa ondan hoşlanmam.

TELEFON NUMARASI— Eğer karşımda hoşlandığım biri varsa gidip telefon numarasını isteyebilir ve onunla konuşabilirim bile. Eğer başkasını sevdiğini anlarsam sadece “Üzgünüm” der ve ayrılırım.(gülüyor)

İLK BULUŞMA—Hala hatırlıyorum. Gerçekten çok gergindim. Ama tüm hatırlayabildiğim bu gerçekten çok çok uzun zaman önceydi.

BİRAZ GECİKİRSE — Bir saat beklerim eğer hala gelmemişse sahte bir öfke krizi geçirir ve sinirlenmiş gibi davranırım.(güler)

NAZİK ADAM— Ben kesinlikle nazik biriyim.(gülüyor) Ama bu yine de karşımdaki kişiyle ilgili. Bu karşılıklı. Eğer karışımdaki kız bana iyi davranırsa ben de öyle davranırım. Eğer tam tersi olursa ben de değişirim.

DİLİYORUM— Eğer isterse onun için her şeyi yaparım. Birinden hoşlanmak, onun için her şeyi yapmak demektir. Ne olursa olsun! Ah ama giyim tarzı benimkine benzerse iyi olur çünkü etrafımda sevmediğim tarzda giyinenlerden hoşlanmıyorum. Sadece böyle kimyalarımız uyuşur.(gülüyor)  Güzel havalarda onun elini tutup dolaşmak, diğer elimde kahvemi tutmak, yürümek ve güzel yemekler yemek isterim. Eğer arabam olursa onu güzel manzarası olan yerlere götürmek isterim.


İLİŞKİ VE EVLİLİK —Bu iki kelimeyi düşünmek için birbirinden ayırmam, aşık olduğumda gerçekten ciddiye alırım, kibar, benimle aynı düşünceleri paylaşan ve ilgi alanlarımızın aynı olduğu diğer bir değişle iyi karaktere sahip kızlardan hoşlanırım.

SEZGİ— Hislerim geçekten doğru ve oldukça kesindir, birçok kez olacaklar tam da düşündüğüm gibi gerçekleşir. Neredeyse her şeyi insanların gözlerinden ve kelimelerinden (konuşmalarından) anlayabiliyorum.

LEE JONGHYUN— Kesinlikle zamanlama konusunda iyi değil (gülüyor) Mesela, herkes konuşurken, Jong Hyun Hyung aniden öylesine bir konudan sanki çok komikmiş gibi konuşmaya başlar; ama aslında hiç de komik değildir.  Ne zaman böyle olsa ona sessizliğimizle cevap veririz.(gülüyor)

BARIŞMA — Ona değişik (alışılmışın dışında) ifadeler gösteririm. (gülüyor) Belki biraz aegyo da.

AYRILMAK ÜZEREYKEN — Eğer bunu hissedersem bilmiyormuş gibi davranmam ve çözüm yolları ararım, daha fazla konuşmaya başlamak gibi.

BİRAZ ÜZGÜN —Üyeler “My Daughter Seo Young”u gerçekten izlemediler (gülüyor) ama ben de “A Gentleman’s Dignity”i ve “My Husband Got A Family”i gerçekten izlemedim, sadece üyelerin özel sahnelerini izledim. Üyeler, “My Daughter Seo Young”u gerçekten izlemedikleri için biraz üzüldüm ama sorun değil.

*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: CNBLUESTORM
Çeviri: unDineee @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder