İMZA KAMPANYASI

[Video Çeviri] CNBLUE'nun Filipinler'de Verdiği Bir Röportaj Çevirisi(01.31) Sunucu: Şu anda CNBLUE'yla birlikteyiz. Merhaba çocuklar.
CNBLUE: Merhaba, Filipin. Biz..CNBLUE'yuz. Woah!
Sunucu: Filipinler'e hoşgeldiniz, hepiniz. Eğleniyor musunuz? Ülkemizi beğendiniz mi?
CNBLUE: Evet.

Sunucu: Tabii ki. Hepimizin bildiği gibi, şu an Blue Moon Dünya Turu kapsamında farklı farklı ülkelere gidiyorsunuz ve oradaki hayranlarınızla buluşuyorsunuz. Her ülkedeki hayranlarınız birbirinden farklı mı?
Yong Hwa: Evet, biraz.

Sunucu: Peki sonunda Filipinli fanlarınızla buluştunuz, neler hissediyorsunuz?
Yong Hwa: Bir süre önce basın konferansı yaptık ve çok fazla kişinin orada olmasını beklemiyorduk. Gerçekten çok şaşırdık. Hayranlar çok yüksek sesle bağırıyorlardı ve biz hiçbir şey duyamadık.
Jung SHin: Filipinli hayranlarımızı gördüğümüz için çok şaşkınız ve onlarla tanıştığımıza memnunuz.

Sunucu: ''I'm Sorry'' tüm listeleri altüst etti, üstelik Billboard Dünya Albümleri Listesinde 1. oldu. Tebrikler!
Yong Hwa: Whuu!!
Sunucu: Çıkış parçası olan ''I'm Sorry'' ve tüm albümün konsepti hakkında biraz konuşalım.
Yong Hwa: ''I'm Sorry'' ve albümdeki diğer tüm şarkılar CNBLUE tarafından bestelendi. Bu açıdan bu albüm gerçekten de bizi sanatçı olarak temsil eden bir albüm.

Sunucu: Peki 2013 yılında hayranlarınız sizden neler beklemeli beklentileriniz neler?
Yong Hwa: 2013, Dünya Turu yaptığımız yıl bu yüzden çok fazla geziyle dolu olacak. Dünyanın dört bir yanındaki farklı hayranlarımızı görmeyi dört gözle bekliyorum. Ben aslında konser vermeyi çok seviyorum bu yüzden beklentim bu yıl çok fazla CNBLUE konseri olması.

Sunucu: Şimdi size bir sorum olacak. Bu soruyu hayranlarınızdan biri twitterda sordu onun adı Myorada Blenaskada. Size Blue Moon'dan sonraki planlarınızın neler olduğunu soruyor.
Yong Hwa: Blue Moon Dünya Turu sonrası için özel bir planımız yok. Çünkü şu anda tura odaklandık bu yüzden muhtemelen tur sonrası plan yapacağız.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Video cr: 
Simply Charm
Çeviri: EunJung @TurkishBoice
Düzenleme: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder