İMZA KAMPANYASI

Yong Hwa Kayak Yeteneklerini SergilediCNBLUE'nun lideri Yong Hwa yazın ortasında olmamıza rağmen kayak becerilerini sergiledi.

Yong Hwa, Ocak ayında eskiden profesyonel bir snowboard sporcusu olan Japonya'daki menejeri ile birlikteyken çekilen bir videoyu CNBLUE'nun resmi Fan Cafe'sine yükledi. Yong Hwa aynı zamanda video ile birlikte bir de mesaj gönderdi.

"Millet Japonya'dayım. Çok sıcak değil mi? Ben de öyle düşünüyorum ve eski bir snowboard atleti olan Japonya'daki menejerimizle birlikte çekilen bir video yüklüyorum. Biliyorum çok sıcak bu yüzden videoyu izleyerek biraz serinleyin. Tur bittiğinde geri döneceğim"

Video aslında tepede kayakla onu takip eden menejeri tarafından geçtiğimiz Ocak ayında çekildi. Yong Hwa oldukça hırslı bir snowboardcu ve videoda ne kadar iyi olduğunu görebilirsiniz. 

Son zamanlarda CNBLUE, Japonya'da bir tur düzenliyor. 29 ve 30 Temmuz'da Nagoya'da performans sergiledikten sonra Fukuoka, Tokyo ve Osaka'da sahne alacaklar. 31 Temmuz'da ise 6. Japon Single'ları Lady yayınlanacak.*Siteden çeviri çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır!*

Kaynak: allkpop
Photo cr: News24

Video cr: HannahCao9989
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder