İMZA KAMPANYASI

Yonghwa, 'Choice of Future' Dizisi ile Oyunculuğa Geri Dönmeyi Düşünüyor


CNBLUE üyesi Yonghwa oyunculuğa dönmeyi planlıyor.

FNC Entertainment'ın farklı medya kanallarına yaptığı açıklamaların çevirisi:

FNC Entertainment: "(Yonghwa'nıın) KBS TV2'nin yeni Pazartesi-Salı dizisi Choice of Future (Future Selection)'da oynaması üzerine düşünüyoruz." (SportsSeoul)

FNC Entertainment: "Şu anda, konuya pozitif bakıyoruz... Programların ayarlanması gibi belirlenmesi gereken konular var. Henüz kesin değil; ama olumlu düşünüyoruz." (star.mk)

FNC Entertainment: "Yonghwa'yabaş rol teklif edildi; ama henüz (bu rolü oynayacağı) kesinleşmedi. Konuyla ilgili olumlu düşündüğümüz doğru."(osen.mt)

FNC Entertainment: "Teklifi aldıktan sonra olumlu bir şekilde teklifi değerlendiriyoruz. Uzun zaman sonra televizyona (oyuncu olarak) döneceği için dikkatli bir şekilde düşünüyoruz." (nocutnews)

Bir KBS çalışanının konuyla ilgili yaptığı açıklama: "Henüz Jung Yong Hwa ile resmi bir sözleşme imzalamadık; ama gelecek ay çekimlere başlamak için sözleşmeleri tamamlamaya çalışıyoruz."

Dizinin konusu: Choice of Future, bir kadının geçmişteki kendisiyle karşılaşması ve kendisine tavsiye vermesiyle ilgili bir dizi. Dizide Jung Yong Hwa, çok yakışıklı ve yetenekli bir televizyon network yapımcısı rolünde düşünülüyor.

Dizinin senaristi, Beethoven Virus ve The King Two Hearts'ın da senaristi olan Hong Jina.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: justjyh & soompi
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

5 yorum:

yong hwa inşallah oynarsın am senin bilceğin bişeyy biz sana güveniyoruz oppaa :d

İnşallah oynarr yong hwa yinede senin bilceğin bişeyy biz sana güveniyoruzz oppa :D

Senaristi sağlam,yetenekli biri.Bu diziden ümidim var.Hayırlısı olsun liderimizi tekrardan başrolde ve güzel bir dizide göreceğim için mutluyum.Duyduğum kadarıyla kabul etmiş ne güzel.:)

Yonghwa kesinlikle bu rolü almalı .Bu senarist gerçekten kaliteli işler çıkartıyor The King 2 Hearts izlemiştim ,bayılmıştım. Bu dizide kesin çok güzel olucaktır inş kabul eder başrol ona çok yakışıyor

Dizide oynayacağına dair hala kesin bir haber yok mu?

Yorum Gönder