İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, BLUE MOON Dünya Konseri ile Malezya'yı salladı!

CNBLUE, geçtiğimiz Cumartesi gecesi enerjik konserleriyle Stadium Negara’yı MAVİ’ye boyadı. Onlar, 5000 kişilik güçlü kalabalığın önünde sahne alırken, konsere gelen herkes, tüm şov boyunca ellerini ve ışıklı çubuklarını sallamayı bırakmadı.
CNBLUE’nun 2013 BLUE MOON Dünya Turu’nun Malezya ayağı, yetenekli yerel beat-boxer KouJEe’nin açılış gösterisi ile süslenmişti. Popsical’dan viyolonsel çalan 2 müzisyen ve bir gitarist eşliğinde, KouJEe açılışta birkaç şarkı söyledi ama kalabalık, onun CNBLUE’nun "Hey You" şarkısını cover yapmasıyla coşkulu bir hale geldi.

Kısa bir video gösteriminden sonra CNBLUE kalabalığın önünde belirdi ve stadyumu Where You Are”, “Get Away” ve “One Time” ile sallamaya başladılar. Grup üyeleri daha sonra kendilerini Malezya’nın yerel dili Bahasa ile tanıtmaya başladıklarında oradaki hayranlarından büyük bir tezahürat aldılar.Lider Jung Yonghwa “Naran Namja” (Man Like Me) ve “Coffee Shop” şarkıları için hayranları zıplamaya ve dans etmeye çok iyi bir şekilde hazırladı. Ana gitarist Lee Jonghyun bile, geceyi daha da ateşlendiren “Have a good night” ve “Wake Up” şarkıları esnasında geniş sahne boyunca koşturdu.

CNBLUE aynı zamanda slow şarkılardaki yeteneklerini de sergiledi. “Love Light” başladığında hayranlar pembe kalpler ve rengârenk ışıklı çubuklar ile şarkılardan önce kararlaştırılmış güzel bir ambians oluşturarak, CNBLUE ile bir oldular. Sonra Yonghwa “Feeling” şarkısı ile birlikte klavyesinin başına geçti ve onun performansı ile tüm salon neredeyse tamamen sessizleşip büyülendi. Bunun ardından Jonghyun hayranları kendinden geçirerek, sesinin harika tonuyla içten bir şekilde “These Days”i söyledi. 

Onların müziğiyle hareketlenen gece sürerken, CNBLUE rock şarkıları “Y,Why”, “La La La”, Just Please” ve “Tattoo”yu söyledi. Bas gitarist Lee Jungshin de sahnenin çevresinde bir yürüyüş yaptı ve baterist Kang Minhyuk baterisiyle birlikte sahnenin önüne doğru geldi. Ve bunların ardından sanki ortam yeterince coşmamış gibi hit şarkıları “In My Head”, “Intuition”, “I’m Loner” ve son olarak da “I’m Sorry” i söylediler.Tıpkı diğer Koreli sanatçıların konserleri gibi hayranlar encore (tekrar sahneye gelmek) için çığlıklar attılar. Kısa süre sonra CNBLUE, Blue Moon tişörtleriyle sahneye geri döndü ve “Hey You”yu söyledi. Malezyalı hayranlar, CNBLUE’nun son single’ları olan “Feel Good” şarkısı şimdiye kadar ilk kez o gece söylendiği için çok şanslıydılar. Bu şarkı aynı zamanda konserin resmi sponsoru olan Samsung için bir reklam şarkısı.   

Sonra onlar, Heartstrings dizisinden “You’ve Fallen For Me”yi takibenLove Girlü söylediler. Jung Yonghwa tekrar şovmenlik yetenekleri ile hayranlara sadece bir kez değil tam iki kez dalga yaptırarak kalabalığı hareketlendirdi. Ardından popüler şarkılarıLOVE”ı seslendirdiler ve hayranlar şarkı boyunca CNBLUE’ya eşlik etti. Son olarak CNBLUE, konserin sonunun geldiğini gösterenTry Again, Smile Again”i söyledi. Sahneyi terk etmeden önce tüm CNBLUE üyeleri hayranlarla fotoğraf çekildiler ve  onu twitter hesaplarına yüklediler.

Konserde olmak ve 2 buçuk saat boyunca o enerjiyi yaşamak tamamen keyif doluydu. CNBLUE, kendilerinin sadece bir Kpop grubu olmadığını ve aynı zamanda sahnede çok iyi performans sergileyebildiklerini de o gece oradaki kalabalığa kanıtladı. Kendi müzik aletleriyle canlı olarak konser verebilmek için yeteneklerle donanmış olan CNBLUE, muhtemelen sahip olduklarından daha fazla hayran kazanarak Malezya’dan ayrıldılar.Belki de konserin böyle büyük bir başarıya sahip olmasının temel nedeni üyelerin her birinden gelen pozitif enerjiydi. Jung Yonghwa, Lee Jonghyun, Kang Minhyuk ve Lee Jungshin, her birinin gözlerindeki canlılık, tüm konseri hayranlara hatta medya üyelerine bile unutulmaz bir hale getirerek, herkesi tüm konser boyunca eğlendirdi.

CNBLUE, Malezyayı tekrar ziyaret edeceğine söz verdi ve biz K-Popped!dakiler bir dahaki sefere de BOICEların favori müzisyenleri ile buluşacağını umuyoruz.

DAOL Entertainment’e bizi bu konsere davet ettiği için çok teşekkürler, gerçekten CNBLUE konseriyle harika zaman geçirdik. Aslında  bu "çok ender rastlanan, özel" bir deneyimdi. Gerçekten çok teşekkürler! 


*Bu yazının tüm hakları www.turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkartılması kesinlikle yasaktır.*

Kaynak/Source: k-popped
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder