İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Müzik Sözlüğü
-Müzik nedir?
-Müzik senin yoluna göre tanımlanandır.
-Müzik her şeydir.

JS: Müziğin hayatımın bir parçası olduğuna inanıyorum.  Müzik, televizyonu açtığımda, sokaklarda yürüdüğümde ne zaman olursa olsun, uyurken, dizi izlerken ve bunun gibi şeylerde her zaman benimledir.

-Müzik; duygularımı ifade etmeme aracıdır.

YH: Bence müzik benim kıyafetim gibi. Ruh halime göre bazen hareketli müzik bazen hüzünlü müzik dinlerim.  Bence müzik ve benim ruh hallerim birbiriyle yakın ilişkili.

-Müzik; yanımda olan tek şeydir.

MH: Müzik benim için bir arkadaş. Bence arkadaşlık her zaman sadece mutlu anları değil aynı zamanda mutsuz anları da birbiriyle paylaşmaktır. Müzik de aynı şey. Keyifli olduğumda da üzgün olduğumda da her zaman benimle.

MH: Arkadaşım!

- Müzik; seslerin, bir olabilmek için bir araya gelmeleridir.

JH: Benim için müzik güzel seslerin kombinasyonudur. Çeşitli sesler uyumlu bir ses oluşturmak için bir araya gelirler. Benzersiz sesleri dinlerken onların bir müzik olduğuna inanıyorum.

YH: Sözlükte müzik, sesler veya müzik aletleriyle iletilen; ses, melodi ve ritimlerin uyumu aracılığıyla düşünceleri ve duyguları ifade eden sanatın bir şekli olarak tanımlanıyor.

MH: Müzik, müzik aletleri çalmakla veya şarkı söylemekle sınırlandırılamaz. Bazen müzik bir sanat, bir tedavi ve günlük ihtiyacımız olabilir.

JS: Millet, şimdi müziğin size ifade ettiği şeyi tanımlamak için sizin sıranız! Haydi hep birlikte kendi müzik sözlüğümüzü yapalım!

-Sınırsız müzik!

-Sınırsız tanımlar!

-Galaxy Müzik Sözlüğü


*Bu yazının tüm hakları www.turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkartılması kesinlikle yasaktır.*


Kaynak/Source:Herchanchann
Çeviri: mcnbl@TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder