İMZA KAMPANYASI

Jung Shin'in Doğum Günü Projesi


Merhaba Arkadaşlar; 


Biliyorsunuz Eylül dolayısıyla biricik Maknae'mizin doğum günü giderek yaklaşıyor. CNBShin bunun için harika bir proje hazırlıyor ve bizler de dostlarımıza bu konuda destek olmaya karar verdik. Sizlerin de bize yardımcı olacağınıza tüm kalbimizle inanıyoruz. CNBShin sitesi kapsamlı bir projeye yapıyor ve bizlerin de desteğiyle Jung Shin'in yakından göreceği ve onu çok mutlu edecek bu projede neler mi yapabiliriz? Çok kolay!!! 


1.) Hepinizin bildiği üzere CNBLUE şu an bir Dünya Turu düzenlemekte ve bu konserlerden elde edilen gelir 2. CNBLUE okulu yaptırmak için kullanılacak. CNBShin de bu okula katkı sağlamak istiyor ve bizlerden gidecek en ufak bir yardım bile açlıkla mücadele eden birçok çocuğun hayatına kocaman bir ışık tutacaktır. Bu konuda dostlarımıza, bizlere, CNBLUE'ya, en önemlisi bizden kilometrelerce uzakta atan o minicik yüreklere yardımcı olmak isterseniz "Doğum Günü Projesi" konu başlığı ile turkishboice@gmail.com mail adresine mail atarak size vereceğimiz hesap numarasına 22 Ağustos 2013 gece saat 00:00'a kadar desteklerinizi gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz yardımların mutlu edeceği yüreklerin sizlere hissettirdiği mutluluk kadar olmasa da yardımda bulunacak arkadaşlarımıza ekip olarak bizim de bir sürprizimiz olacak. Yardımda bulunan arkadaşlar arasında bir çekiliş yapılacak ve bu çekiliş ile seçilen bir arkadaşımıza sürpriz bir CNBLUE ürünü hediye edilecektir. 


2.) Peki başka ne mi yapabiliriz? Hepimizin yüzünü güldüren, kilometrelerce uzaktan bile milyon dolarlık gülümsemesiyle içimizi ısıtan maknaemizin yüzünü güldürebiliriz. CNBShin'in projesinde diğer bir kısım ise Jung Shin için hazırlanan bir photobook. Bu photobook'da kendi el yazınızla yazdığınız mesajlar yer alacak ve Jung Shin bunları yüzünde kocaman bir gülüşle okuyacak. Mesajların içeriği "Jung Shin'den tam olarak ne zaman ve nasıl hoşlanmaya başladınız?" (örneğin WGM'deki eğlenceli anları, çıkış yaptıkları zamanda sahne arkası görüntüleri, çekingen bir maknaeden karizmatik birine dönüşmesi). Ayrıca pankartlara doğumgünü dileklerinizi yazıp kendi resimlerinizi de bize gönderebilirsiniz. Mesajınızın sonuna isminizi de yazmayı unutmayın lütfen. Mesaj ve resimlerinizi 22 Ağustos gece saat 00:00'a kadar "Doğum Günü Projesi" konu başlığı ile turkishboice@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz. 


Mesajlarınız İngilizce veya Korece olmalıdır. Mesaj yazma konusunda yardıma ihtiyacı olanlar için Turkish Boice ekibi olarak destek vereceğiz. Yazmak istediğiniz mesajlarınızı bize gönderirseniz sizler için İngilizce'ye çevireceğiz.


Maknae'mizin yüzünü güldürmek, onu mutlu etmek, mutluluk virüsümüzün kalbini titretmek için hiçbirinizin yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi biliyoruz. Öyleyse ne diyoruz Türk Boice'lar fighting!!!  \(^_^)/


-Turkish Boice Ekibi-


5 yorum:

net bir tarih var mı proje için ?

Tarihleri eklemeyi unutmuşuz özür dileriz. Yayın güncellemiştir. Son gün 22 Ağustos gece saat 00:00 ^^

teşekkür ederim bende içinde olmak isterim ^^

bu elimizle yazdıklarımızı size mail olarak nasıl atacağız , taratarak mı resim çekmek yeterli olur mu ;?

Taratmaya gerek yok, resim çekip mail olarak bize atmanız yeterli~

Yorum Gönder