İMZA KAMPANYASI

Jung Yong Hwa’nın 'Choice Of Future’ dizisi ile ekranlara döneceği onaylandı


Yoon Eun Hye, Lee Dong Gun ve Jung Yong Hwa’nın nihayet "Choice Of Future" dizisinde olacağı kesinleşti.

Ekim ayında KBS2 kanalında yayına başlaması planlanan "Choice Of Future" (Yazar: Hong Jin Ah, Yönetmen: Kwon Kye Hong) kesinleşmiş olup, başrol oyuncuların Yoon Eun Hye, Lee Dong Gun ve Jung Yong Hwa olacağı bildirildi.

Kendisini "Yeni bir zamanda yolculuk dizisi" olarak tarif eden "Choice Of Future", yayın istasyonunda yazar olarak çalışan bir kadının (Yoon Eun Hye) zamanda geriye gitmesi, geçmişte kendisi ile karşılaşması ve geçmişteki kendisine tavsiyeler vermesini anlatıyor.
Bu dizi; televizyon sektöründeki kişilerin (yönetmen, yazar, spiker, gazeteci vs.) iş ve aşk hayatlarını farklı bir bakış açısı ile anlatacak.

Jung Yong Hwa, "Heartstrings" dizisinden iki yıl sonra "Choice Of Future" dizisi ile ekranlara dönecek. Yong Hwa bu dizide, Amerikan film okulundan mezun olmuş bir VJ ve televizyon sektörünün CEO’sunun torunu olan Park Se Ju rolünde oynayacak.

Yayın ve yapım yapan bir medya imparatorluğunu inşa etme hayali kuran karizmatik CEO olarak kadın hayranlarının kibarca kalbini çalmak istiyor.

Bu dizinin yapım şirketi Annex Telecom "Biz zamanı iyi kullanır ve roller için en uygun kişileri seçeriz. Elimizden gelenin en iyisini ortaya koymak için çaba sarf ederiz. Lütfen bize destek verin. Çalışmalarımız için sabırsızlanıyoruz." diyerek bizleri dizi için heyecanlandırıyor.

"Choice Of Future" dizisi "Good Doctor" dizisinden sonra Ekim ayında başlayacak.


*Bu yazının tüm hakları www.turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkartılması kesinlikle yasaktır.*

Kaynak/Source: Newsen
Trans: justjyh
Çeviri: ZeYong @TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder