İMZA KAMPANYASI

Minhyuk'un Heirs'teki Rolü

Heirs: Yoon Chan Young’ın rolü

İlkokuldan beri, babasının benzersiz vesayeti altında, bir şey isterse istek raporu sunması gerekmektedir. “Neden pokemon kartlarına ihtiyacım var?” “Bir Nintendo’nun artıları nelerdir?” “Neden bir akıllı telefon almalıyım?

Chan Young’ın onu mutlu edecek çok küçük bir şeye ihtiyacı vardır. Annesi  genç yaşta ölmesine rağmen yüzünü bile hatırlamaz ama 100 yıl sonra bile yaşamaktan bıkmayacağı çok eğlenceli bir baba ile büyümüştür. Çalışmalarında çok üstün değildir ama hayalleri vardır, bir chaebol varisi değildir ama mutludur. Gençliğinden beri çok pratik bir insan olmuştur, sahip oldukları ile mutludur. Hedefini bilen ve onu elde etmek için çok çalışan iyi bir çocuktur.

İlkokuldan bugüne kadar, 30’un üzerinde istek raporu sunmuştur. Bu sayede, eleştirel analiz ve bağın nasıl olduğunu öğrenmiştir, bu yüzden insanları ikna etmede yükselmiştir. Ama liseye başladığında, raporu teslim eden ve onaylayan arasında sınıf farklılıkları öne çıkmıştır. Babası Empire Group başkanlığı altında ve lisede çalışsa ve çoğu insandan yüksek olsa bile, Chan Young burslu katılır ve aslında gerçekten fakirdir.

Bununla bile Chan Young cesaretini kaybetmez. İyimser ve kabullenici tutumuyla donatılmış Empire lisesindeki yaşamına diğer çocukları neşelendirerek başlar. Chan Young samimiyetini kullanır ve kibirli Lee Bo Na’ya bile yaklaşır ve onda tereddüde yol açar. O ve Chan Young çok farklıdır, buna rağmen birbirleri için çok uygunlardır.

Tatil sırasında, bir çalışma gezisiyle Avustralya’ya gider ve ilk ve ortaokuldan sınıf arkadaşı Cha Eun Sang ile temasa geçer. Şaşkınlığı eski bir arkadaştan haber aldığında yaşanandan gerçekten daha büyük bir heyecandır- Onların ikisi farklı liselere başladığı için, itirafı dilinin ucundayken, ona duygularını itiraf edemeden sona ermiştir.

O zaman bu fırsatı ve olası aşkı kaçırmış olmasına rağmen, şimdi yabancı bir ülkededirler ve tekrar bir şansı vardır. Ama şimdi onun yanında başka bir adam vardır, Empire Group Başkanı’nın oğlu Kim Tan. O sadece yaramaz Kim Tan hakkında söylentiler duymuştur ama aniden Chan Young  huzursuz bir hisle sarıldığını hisseder.


*Bu yazının tüm hakları www.turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkartılması kesinlikle yasaktır.*

Kaynak/Source: @2013ockoala
Çeviribister_jh@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder