İMZA KAMPANYASI

TV Station 8/3~8/16 CNBLUE Röportajı


#Jungshin

-Yazın hayatta kalmak için (yediğin) bir şey? 
-Buzlu içecek (Shaved ice)

-Son zamanlarda bağımlı olduğun bir şey? 
-Kore'de geçenlerde bir dizide oynamaya başladığım için, çok boş vaktim olmuyor. Ama boş vaktim olduğunda rahatlamak için yürüyüşe çıkarım ve müzik dinlerim. Ah gerçekten son zamanlarda çikolatalı süte bayılıyorum! (Yonghwa: Hayır çikolatalı süt benim!! T/N: Yonghwa çikolatalı sütü çok sever ve bu gerçek hayranlar arasında bilinir.) Eee... O (çikolatalı süt) benim olacak (gülüşmeler).

#Minhyuk

-Yazın hayatta kalmak için (yediğin) bir şey? 
-Tencerede çopra balığı 

-Son zamanlarda bağımlı olduğun bir şey? 
Uzaktan kumandalı araba. Jonghyun ve Yonghwa hyungla geceleri oynuyorum. Uzaktan kumandalı araba olmasına rağmen hızı saatte 80 kmye ulaşıyor. Ve hatta camda ve bozuk yolda da hızla gidebiliyor. Bir tek Jungshin'de yok. O, konu oyuncak bile olsa herkesle aynı şeye sahip olmak istemiyor.

#Yonghwa

-Yazın hayatta kalmak için (yediğin) bir şey? 
-Tavuk çorbası (samgyetang)

-Son zamanlarda bağımlı olduğun bir şey? 
Golf oynamaya başladım. Çünkü şimdi başlarsam kendi yaşıtlarımdan önde olabilirim diye düşünüyorum. Ve iyi bir vücuda sahip olmak için iyi bir yöntem olduğunu duydum (Bize pratik sopasını gösterdi ve üyelerden gelen övgüleri kabul etti.) 

#Jonghyun

-Yazın hayatta kalmak için (yediğin) bir şey? 
-Yılan balığı.

-Son zamanlarda bağımlı olduğun bir şey? 
-Karışık dövüş sanatları. En başından beri bu sanatları yapmayı ve izlemeyi çok seviyorum. Şimdi Kore'de spor salonuna gidiyorum ve vücudumun bazı yerleri morardı. (Jungshin: Bunu çok iyi yapabiliyorsun yani dövüş sanatçısı olabilirsin.) Ah, hayır. Bu sadece bir hobi!

Bu konser için mükemmel ferahlatıcı bir şarkı. 

-Peki ya Lady?

YH: Bu şarkıyı ben besteledim. Bu şarkıda nostaljik ve modern melodileri karıştırdım. Bu şarkı yaz için harika bir şarkı. 

JH: Şarkının temposu konser için çok iyi! 

-Peki ya Don't Care?

YH: Don't Care'in akustik bir melodisi var ve bu şarkının sözlerine minnettarlık hissi kattım.

MH: Bu şarkıyı dinlediğim zaman rahatlıyorum. Tekrar ve tekrar dinlemek istiyorum.

YH: Bu şarkıyı öğrenciler ve işçileri düşünerek yazdım.

JS: Bu şarkıdaki bazı sözler bana çok uyuyor. Bu şarkının ilgi çekici bir atmosferi olduğunu düşünüyorum.

-Şimdi Dünya Turu yapıyorsunuz. Yaşanan ilgi çekici anlar var mı?

JH: İlk defa Avustralya'da konser verdik. Melbourne ve Sidney'e gittik. Tüm biletlerin tükendiğini duyunca çok mutlu olduk.
JS: Avustralyalı hayranlarla aramızda çok uzak bir mesafe olsa da bizi tanıyorlar ve konserimize geldiler. Kültür yayılmasının muhteşem bir şey olduğunu düşündüm.
MH: Avustralya'da komik bir olay yaşadık (gülüyor). Avustralya bifteği yemeğe gittik ama çok pişirilmişti. Orada çalışan kişi bir yerden Korelilerin çok pişmiş biftek sevdiğini duymuş. Ama biftek bize biraz sert geldi, bu yüzden çok az yiyebildik. Çok üzüldük.

YH: Hem de pahalı bir restoranttı... (gülüyor)

JS: O kadar çok üzülmüştük ki şimdi bile hatırlıyorum. Eğer Fransa'da konser verirsek, gerçek ve taze bir Fransız ekmeği yemek istiyorum. 

YH: Yani Fransa'dan başka yerde yenilen Fransız ekmeği gerçek değil mi? (Gülüyor)

JS: Ah, hayır! Öyle söylemek istemedim. (Gülüyor)

JH: Bu ay Japonya'da Zepp Turuna başlayacağımız için Japonya'nın farklı yerlerine gitmeyi dört gözle bekliyoruz. Özellikle Hakkoido'da yengeç yemek ve bira içmek için sabırsızlanıyorum!

JS: Şimdiye kadar yemekten bahsettik. (Gülüyor) Zepp Tur konserlerinde sahne hayranlara çok yakın olduğu için, duygularımızı dolu dolu yaşayabiliyoruz. Zepp Turu kesinlikle dört gözle bekliyoruz.

YH: Ayrıca Summer Sonic ve Rock in Japan Festivali'nde de sahne alacağız!

JH: Bu yıl Japonya dahil en çok yurtdışında konser verdiğimiz yıl. Biz teker teker elde ettiğimiz şeylerle mükemmel bir CNBLUE olmalıyız. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız!

#Röportaj yapılırken yaşanan komik olaylar

Mutlu bir atmosferde röportaj yaptık. Jungshin'in herkesle aynı şeyi yapmama konusuyla ilgili (Ç/N: Minhyuk'un yorumundan bahsediyor) Yonghwa, "Jungshin bizden nefret mi ediyor?!" dedi ve üyeler ona çok güldü. Jungshin bunu umutsuz bir şekilde reddetti ^^. 

Ve Minhyuk röportaj esnasında "Ben yengecim" (Ç/N: Japonca'da, yengeç, "KANI"; yengecim "KANI-ZA" demek.) diye mırıldandı Ama buna kimse tepki vermedi. Minhyuk üzgün bir şekilde, "Yine kimse bana aldırmıyor~" dedi ve tüm üyeler kahkahalarla güldü. Bu 4 kişi, gerçek kardeşler gibi birbirlerine çok yakınlar.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: cnboicee
Çeviri: CNBuSrang@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder