İMZA KAMPANYASI

[19.09.2013] Twitter Güncellemesi ~ Jung Shin Yeğenine Bilek Güreşinde Yenildi

[Çeviri] @CNBLUE_4: Merhaba, ben Jung Shin! Herkesin Şükran Günü keyifli geçiyor mu? Amcamı dinleyerek ailemle vakit geçiriyorum. Dün öğleden sonra parkta yeğenimle oynadım ve çok terledim. Bu çocukların benden daha çok enerjileri var... ㅋㅋSevimli yeğenime bilek güreşinde yendildiğimde altın madalya almış gibi çığlık attı. Millet ailenizle de güzel zamanlar geçirin. Ailesinin yanında olamayanlar, ailenize güzel sözler ve tebrikler içeren mesajlar gönderin! Dizi çekimleriyle meşgul olan Yong Hwa hyung ve Min Hyukkie, hwating! Jong Hyunnie hyung'da! Songpyeon (Ç.N./ Songpyeon şükran günü boyunca yenilen yarım ay şeklindeki geleneksek bir kektir) yiyin, iki tane, üç tane!


[Tarns] @CNBLUE_4: Hi, it’s Jungshin! Is everyone enjoying Thanksgiving? I’m spending my time with my family as I listened to my uncle’s voice. Yesterday afternoon I was playing at the playground with my nephews and I was sweating a lot, indeed those children have got more stamina than I do… ㅋㅋ As I lost the arm wrestling my cute nephews roared as if they’ve won gold medal. Everyone, have a great time with your families too – To those who couldn’t be with their families, please send warm words and greetings to them! Yonghwa hyung and Minhyukkie who are busy filming, hwaiting! To Jonghyunnie hyung too! Do eat *songpyeon, eat twice, eat thrice!


[Original] @CNBLUE_4: 하이 정신입니다 다들 즐가위보내고계신가요? 전 삼촌소리들으면서 가족들과 시간을 보내고있답니다 어제 낮에 조카들이랑 놀이터에서 놀아주는데 뭐이리땀이뻘뻘나던지 저보다 체력이좋더랍니다…ㅋㅋ 팔씨름 져주면 금메달이라도 딴것처럼 포효를 하는 우리귀요미들 여러분들도 가족들과 좋은시간보내시고~ 그렇지못한분들은 가족들과 따뜻한말로 안부라도 주고받으시길! 촬영하느라 바쁜 용화형,민혁이도 화이팅 종현이형도! 송편머겅 두번머겅 세번머겅!


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBLUESTORM
Çeviri: unDineee0 yorum:

Yorum Gönder