İMZA KAMPANYASI

Choice of Future Senaryo Okuma Toplantısı
KBS'nin yeni Pazartesi-Salı kuşağı mini dizisi Choice of Future oyuncuları Yoon Eun Hye, Lee Dong Gun, Jung Yong Hwa, Han Chae Ah, Choi Myoung Gil, Go Du Shim, Oh Jung Se ve Lee Mi Do 4 Eylül'de dizinin pratik salonunda ilk senaryo okuması için yerlerin aldılar ve dizi hoş bir şekilde ilk adımını attı. 

Toplantı 4 saatten fazla sürerken, tüm oyuncular Choice of Future'ın özel ambiyansına kendilerini kaptırmış, sanki oynuyorlarmış gibi okuyorlardı. 

Hepsinden daha çok  Yoon Eun Hye, Lee Dong Gun, Jung Yong Hwa ve Han Chae Ah senaryoyu tam anlamıyla analiz etmiş ve karakterlerine hazırlanmış görünüyordu. 

Jung Yong Hwa dizide kibarlığı ve karizması ile çalışanları etkisi altına alan gizli patron Park Se Ju'yu canlandıracak.

Büyük ciddiyetle yapılan pratik büyük bir enerji ve gerçekçi mimiklerle devam ederken, oyuncular komik sahnelerde kahkahalar patlatıp alkışlıyorlardı. Karşıt oyuncular doğaçlama yapmayı denerken birbirlerine esprili yanıtlar verdiler ve dostane bir ortam oluşturdular.

Pratik sırasında senarist Hong Jin Ah ve yönetme Kwon Gye Hong tüm detaylara ve söylenişlere dikkat ederek oyuncularla birlikte düzeltmeler yaptılar. Hong Jin Ah "Bu dizi benim garip düşüncelerimden biri olan 'Geçmişe dönüp geçmişteki halime hayatım hakkında tavsiyeler verebilseydim ne olurdu?' fikrinden ortaya çıktı. Umarım herkesi mutlu edebilecek bir hikayeye dönüşür." diye dizi hakkındaki dileğini dile getirirken yönetmen Kwon Gye Hong'da kadroya olan sonsuz güvenini şu sözlerle belirtti. "En iyi oyuncularla çalışacağım için çok heyecanlıyım. En iyi çalışmamı yapmak için her şeyimi ortaya koyacağım (elimden geleni yapacağım)"

Dizinin yapımcı firması Annex Telekom "Görünen o ki oyuncular karakterlere çok iyi uyum gösterdi ve birbirleriyle iyi anlaştılar. İlk senaryo okuması olmasına rağmen oyuncular beklenmedik bir sinerji ve yeteneklerini sergilediler. Lütfen izleyicileri mutluluk ve eğlencenin hayaller rıhtımına sürükleyecek bu diziyi heyecanla bekleyin." dedi.

Choice of Future 14 Ekim'de Good Doctor'un ardından yayına girecek.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Just JYH
Çeviri: unDineee1 yorum:

Yong Hwa başrol erkek mi yoksa 2. başrollerden mi?

Yorum Gönder