İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun İlk Fotoğraf Koleksiyonu Kitabı Liste Başı Oldu!

CNBLUE’nun ilk fotoğraf koleksiyonu kitabı “Mavi Yolculuk” Kore ve Japonya’da ön rezervasyon grafiklerinde rekorlar kırdı.

FNC Entertainment 8 Eylül'de üyelerin iyi göründüğü, arka plan olarak Avustralya, Sidney’in güzel şehirlerinin kullanıldığı, "2013 CNBLUE Birinci Fotoğraf Koleksiyonu" (kısa adı, Mavi Yolculuk) olarak isimlendirilen grubun ilk fotoğraf koleksiyonunun kısa bir teaserını yayınladı.Ön siparişler 5 Eylül’de başlamıştı ve kitap ayın 8’inden 9’una kadar HMV ve Tower Records gibi Japon grafiklerinde 1. sıraya yerleşti. Bu fotoğraf kitabı, aynı zamanda ayın 9’unda kitap ve dergi grafiklerinde yurt içindeki ön siparişlerde de birinci sırada yer aldı.

Fotoğraf kitabının konsepti üyelerin başka yönlerini de göstermek için “Nostalji, Kaçamak, Deneyim, Rahatlama/İyileşme” temalarından oluşuyor. Teaser'daki kısa bölümlerde grubun hala modern hissettirmekle beraber düşünceli bir görünüm sergileyeceği görülüyor.

DVD'nin yapım videosu, üyelerin el yazılarıyla mesajlar ve imzalı kartpostalların da bulunduğu “Mavi Yolculuk” Eylül’ün 26’sında satışa çıkacak.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir ve siteden çıkartılması ya da alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: soompiallkpopallkpop
Çeviri: mcnbl

2 yorum:

nerden şipariş edebiliriz ?

Herhangi bir alışveriş sitesinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Mesela-> http://www.yesasia.com/global/2013-cnblue-1st-photograph-collection-blue-travel-photobook-making/1034017451-0-0-0-en/info.html

Yorum Gönder