İMZA KAMPANYASI

Jungshin'den Kpop Star Hunt 3 İçin Tavsiyeler


"Kendinize dürüst olun, müzik kalbinizden geldiğinde dinleyiciler onu hissedeceklerdir."
CNBLUE'dan Lee Jung Shin'in "Kpop Star Hunt 3" yerel seçmelerine hazırlanan tüm yarışmacılara verdiği büyük tavsiye bu oldu. Koreli rock grubunun basçısı, Kanal M'in yetenek programı "Kpop Star Hunt 3" için bir günlük kasırga yaratan reklam turu ile 12 Eylül'de Singapur'a geldi.
Singapur'da bulunduğu 17 saatlik sürede, Jung Shin medya ile buluştu. Yarışmacıların kendilerini "Kpop Star Hunt"'a nasıl hazırlamaları gerektiği hakkındaki görüşlerini ve bu zamana kadarki kendi sanatçı yolculuğunu bizimle paylaştı.
Çıkışından itibaren Jung Shin’in önemli çıkarımları!

Çıkışımdan önce, yeni zorlukları üstlenmek için cesaretim yoktu. Çıkışımdan sonra bu değişti. Artık zorlukları üstlenmek için cesaretim var. Karşılaştığım güçlükler sayesinde yeni şeyler öğrendim. Bunlar sayesinde kendime güvenim arttı.

Çok yetenekli bir sanatçı olan Jung Shin, birbirinden farklı rolleri nasıl dengeliyor?

Modellik, oyunculuk ve şarkıcılığı dengeliyorum. Gerçekten yapmayı istediğim bir şeyse ve programlarımız çakışsa, yorucu olsa ve yeterince uyuyamasam bile, hâlâ onu yapmak için gerçekten enerji bulabileceğimi düşünüyorum.

Jung Shin’in bir sanatçı olarak karşılaştığı zorluklar!

Benim için zorlayıcı olmadı. Şirketin benim için program oluşturması tek zor olan şeydi. İşimi gerçekten seviyorum ve 23 yaşındayım, hâlâ gencim. Deneyebileceğim çok fazla şey var. En mutlu olduğum an, sahnede CNBLUE’nun diğer üyeleriyle birlikte olduğum ve dinleyicilerle karşılıklı etkileşime girdiğim an.

Jung Shin’in gerçek hayattaki kişiliği!

Ben pozitif bir insanım. Grupta, eğer çok yorucu bir şeyle karşılaşırsak veya istemediğimiz bir şey yaparsak, yaptığımız işle eğlenmek adına bir şeyler söylemek için öne atılırım ve geri çekilmem.

Jung Shin Kpop idolleri gibi olmak isteyenlere tavsiyeler veriyor.
Öncelikle kendi yaklaşımınızın olması ve müziği sevmeniz önemli. Eğer yarışmacıların üzerinde çalıştıkları özel bir tarz varsa, o tarzın içerisinde bazı değişiklikler yapmaları ve kendilerinin farklı yönlerini sergilemeleri önemli. Seçmelerle ilgili kişisel bir deneyimim olmadı, onlara tavsiye vermek konusunda en iyi insan olamayabilirim. Kendinize doğru gelen bir şey olduğunda dinleyiciler onu hissedecektir. Abartılı veya hayali yapılan şeylerin haricinde, gerçek hislerin jüriye ve dinleyenlere ulaştığına inanıyorum.*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir ve siteden çıkartılması ya da alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*


Kaynak/Source: showbiz.omy,yfftw1120
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder