İMZA KAMPANYASI

Kyuhyun’un ailesinin Kyu-Line'la ilgili yorumları


Super Junior üyesi olan Kyuhyun’un annesi ve babası, Mamma Mia’nın 'idol özel' programının 8 Eylül'de yayınlanan bölümüne konuk oldu. 

Kyuhyun’un annesi yayında şöyle bir yorumda bulundu: “Kyu-line’ın asıl sahibi Lee Kyung Kyu (komedyen ve oyuncu), ama şunu söylemeliyim ki bizim Kyu-line’ımız en iyisi.” Ve gururla şunu ekledi, “Kyu-line  TVXQ’dan Changmin, SHINee’den Minho ve CNBLUE üyesi Jonghyun’dan oluşuyor ve sık sık evimizde toplanırlar. Bazen öyle zamanlar oluyor ki üyelerden birinin evimizin odalarından birinde uyuyup kaldığı oluyor.”


Kyuhyun’un babası ise Kyu-line'la ilgili şunları söyledi: "Kyu-Line ne zaman bize gelse, yanlarında kırmızı şarap getirirler. Her zaman hediye olarak kırmızı şarap getirirler, bu yüzden sırf kırmızı şarap için 3 buzdolabımız var. İçtikten sonra, bizim evde kalırlar. Changmin ve Jonghyun ya Kyuhyun ile ya da Kyuhyun'un ablasının odasında uyurlar. Ama Minho maknae olduğu için, salondaki koltukta uyur ve şaka yaparak 'Burası oturduğum yer, burada nasıl yatabilirim!' der."

Eğer siz de Super Junior Kyuhyun, KARA Gyuri, Teen Top Chunji, 2NE1 Minzy ve Chun Myung Hoon’un annelerinden daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız Mamma Mia’s Idol Special’ın yayınlanan ilk bölümünü kaçırmayın. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir, siteden çıkarmak ve ya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: dkpopnews.net & cnbjonghyun.tumblr
Çeviri: kyuyo & CNBuSrang @TurkishBoice

2 yorum:

kyuline ı kaçırmak istiyorum.:) HELP!!!

yardım ve yataklık etmek istiyorumm..! ^^

Yorum Gönder