İMZA KAMPANYASI

Noon Radyo Programında Yong Hwa Hakkında Geçen Kısa Bir Konuşma
Dalshabet'den Soobin ve Ahyoung ile Request Music at Noon Top 30 

DS: 29. sırada CNBLUE'nun 'Feel Good' parçası yer alıyor. Bu, onun ilk kez ilk 30'a girişi. Bu CNBLUE'nun yayınladığı yeni bir albüm değil; bir reklam şarkısı. CNBLUE sunbae'lerim  S-electronic'in 2013 Galaxy Müzik projesini temsil eden Koreli sanatçılar olarak seçildiler, evet ~

Kim Shin Young: Sadece SGBG Show'dan (Başka bir radyo programı) gelmedin mi?

DS: Hayır, sadece çok mutluydum. Bu şarkının söz ve müziği üyelerden Jung Yong Hwa tarafından yapıldı. Bu şarkının listelerde üst sırada olması demek sadece Yong Hwa'ya yarar getirdi demek mi? Umarım diğer üyeler de müzikleri üzerine çok çalışır ve hepsi başarabilir.

Kim Shin Young: Evet, onlar hep birlikte hareket etmeliler. Aslına bakarsan dün CNBLUE'nun şirketine gittim. Şirket binalarına gittim. Song Eun-yi de onlarla aynı şirkette çalışıyor, onların ailesi bu yüzden oraya pratik yapmaya gittim. Sonra çok enerjik ve kaslı Jung Yong Hwa ve Choi Jong Hoon'u gördüm. Çalışma odasının sağ çaprazındaki spor salonunda egzersiz yapıyorlardı. Dambıllarla ve her şeyle çalışıyorlardı. 

DS: Wow~ Böyle harika bir manzaraya tanık mı oldun?

Km Shin Young: Çok fazla enerji vardı! (Çok enerjiklerdi!)

DS: Çok kıskandım!

Kim Shin Young: Jung Yong Hwa... Ağzımın suyu akıyordu. Belki de benim ruh halimdir? Belki çok fazla su içmişimdir? Çok yakışıklı. Çok kibar, öyle harika bir insan ki. Beni gördüğünde bana sarıldı. 

DS: Gerçekten mi? Egzersiz yaparken mi?

Kim Shin Youn: Aw~ Terliydi. Aw~Bu belki de sadece benim hislerimdir.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir ve siteden çıkartılması ya da alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Just JYH
Çeviri: unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder