İMZA KAMPANYASI

Samsung Galaxy Röportajı

YH: GALAXY 'Over the Horizon'un hissini ve pisikolojisini, şarkının başlangıcındaki melodisini şarkının ana temasına katarak maksimize ettik. Umarım sevmişsinizdir.

YH: Şarkının konusu 'eğlence' olduğu için, bu yeni şarkıyla hayatınızdan keyif almakla ilgili çok konuştuk.

JS: 'Group Play' diye br uygulama var. Sevdiğimiz şarkıları dinlemek için dördümüz beraber bunu kullanıyoruz. Beraber Galaxy S4'lerimizi kullanarak stereo surround sistem yaratabildiğimiz için, 'Group Play' müzik dinleme deneyimimizi artırıyor. Çünkü sağ/sol hoparlör olarak kullanılabiliyor.  

JH: Kolayca sevdiğiniz şarkılar için farklı listeler oluşturabiliyorsunuz. Bu, bizim gibi müzisyenler için çok kullanışlı.

YH: En iyi özelliği, Galaxy S4'e müzik atmak çok kolay. Gerçekten çok kolay. Sadece bunu yapmak yetiyor. 

JS: Tutulması da mükemmel. Tek elle tutabilirsiniz. Ya da uzun süre internette dolaşırken veya telefonu kullanırken, mükemmel tutuşu sayesinde eliniz daha az yoruluyor. 

YH: Pekin'deki konser harikaydı. Gerçekten çok eğlendik ve hayranlarımızla harika vakit geçirdik. Bu unutulmayacak bir konserdi. Ayrıca Malezya'da ilk defa yeni şarkılarımızı çalacağız. Sizlere yeni şarkılarımızı göstermek için sabırsızlanıyoruz. Bence en çok bunun için heyecanlıyız.

YH: playGALAXYmusic.com ziyaretçilerinin müziği çok sevdiğiniz duyduk. Biz de bu siteyi sürekli ziyaret ediyoruz ve umarız sizleri de playGALAXYmusic.com sitesinde görürüz.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Play Galaxy Music
Çeviri: CNBuSrang

0 yorum:

Yorum Gönder