İMZA KAMPANYASI

Sürprizlerle Dolu Gizli Patron Jung Yong Hwa


Jung Yonghwa, “Choice of Future/Marry Him If You Dare”a gizli bir patronun sırlarla dolu “ikili hayat”ı ile başladı.

14 Ekim’de yayınlanmaya başlayacak olan KBS2’nin yeni dizisi "Marry Him If You Dare"’de, Jung Yonghwa, asil karizmasının arkasında bir sır saklayan gizli patron rolünü oynayacak. YEH-LDG-HCA ile bu acı-tatlı romantik hikaye boyunca, medya imparatorluğu inşa etmeyi hayal eden televizyon dünyasının CEO’sunun “başarıya ulaşmak için tek atış” konusu birlikte ilerleyecek.

Jung Yonghwa’nın ilk çekim yeri 11 Eylül’de KBS radyo stüdyosuydu. Gizli patron Park Seju’nun bir VJ olarak çalıştığı sahnede, Yonghwa kendi kendine müzik dinliyor ve yayın kanalının kayıt odasında düşünüyor. Aktör arkadaşlarıyla şakalaşan JYH, ilk çekimin gerginliğinden kurtulup, hemen PSJ karakterinin içine girip konsantre olarak başarılı bir şekilde çekimini tamamlıyor. Spor bir kot gömlek ve pantolon ile JYH, mükemmel bir şekilde parlak gözleriyle taze/heyecanlı çaylak VJ rolünü üstlenirken, gizli patron olarak da bilinmeyen tarafını gösteriyor.

Özellikle, JYH ellerinde sımsıkı tuttuğu senaryoyu çekim ile birleştirmek için analiz ederek, büyük hırsını ortaya koydu.  Yönetmen KKH ona, bir sahnede bakışları ve sesinin tonlarının çeşitlendirmeyi denemesini veya bunu ortaya çıkarmasını tavsiye etti. Asil karizmasıyla gizli bir patron ve taze/heyecanlı çaylak bir VJ arasında sahnelenmesi gereken bu ne yapacağı tahmin edilemez karakter için, Yonghwa dikkatlice, her küçük duygu ifadesi ve bakışı detaylı bir şekilde kontrol ediyor. Bu sahnelere göre, JYH’nın PSJ’ya kendini kaptırmışçasına tutkulu oyunculuğu ve coşkulu hevesi set ortamını kısa sürede hareketlendiriyor.

O gün, çekimler, setin yer değiştirmesinden sonra toplamda 6 saat sürdü. Gecenin geç saatlerindeki tüm çekim boyunca, JYH parlak gülümsemesi ile ekiptekilerin kalplerine ilham vererek, hiçbir yorgunluk belirtisi göstermedi. JYH’nın sürekli yaptığı şakalar ve doğaçlama oyunculuğu  ile “Mutlu Enerjisi” seti daha da parlak bir hale getirdi.

JYH, “İlk çekimim olduğu için biraz gergin olmama rağmen böyle güzel bir set olduğu için müteşekkirim, rahatlıkla karakterime konsantre olabildim ve yapabileceğim her şeyi sahneledim.” diyerek duygularını ifade etti. “Sonuna kadar, PSJ’nun harika görünmesi için ve rahat bir şekilde eğlenerek çekim yapabilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım” diye ekledi.

Yapım şirketi Annex Telecom, “Ekip, bir karakterin iki farklı yönünü üstlenerek onu oynamak için dizi kadrosuna girdiğinden beri JYH’nın, onun hakkında nasıl bitmek tükenmek bilmez bir şekilde analizler yaptığından ve üzerinde düşündüğünden emindi. Tutkusuyla ve sıcak kalbiyle mükemmel görünümlü karakterini şimdiden derin bir şekilde hisseden Yonghwa’nın oynayacağı PSJ’yu lütfen dört gözle bekleyin.”açıklamasını yaptı. 


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source:justjyh
Çeviri: mcnbl0 yorum:

Yorum Gönder