İMZA KAMPANYASI

The Inheritors'in İlk Çekim Gününden Notlar - Minhyuk


SBS’in yaklaşan yeni Çarşamba-Perşembe dizisi The Inheritors (The Heirs)’un promosyonları çerçevesinde, dizide Empire Grup’un sekreterinin oğlu Yoon Chan Young rolünü canlandıracak CNBLUE üyesi Kang Min Hyuk’un  ilk çekimlerinden fotoğraflar yayınlandı.

Kang Min Hyuk ilk sahnesini 17 Ağustos’ta Seoul’un Seongdong bölgesinde bir lisede çekti.  Doğal bir gülümsemeyle çekim alanına gelen ve ekibi şaşırtıcı karizmasıyla etkileyen Min Hyuk “Oyunculuk yapmayalı bir süre oldu bu yüzden gerginim ama yine de heyecanlıyım.” dedi. Çekim ekibi de “O gerçekten beklentilerimizin üstüne çıktı.” diyerek Min Hyuk hakkında övgüyle söz etti.

Min Hyuk çocuksu (masum) bir görünüşe sahip olmasına rağmen sette, bütün ekip içinde popüler olmasını sağlayan bir auraya sahip. Kameralar çalışmaya başlar başlamaz, acımasız rolüne bürünerek etrafındaki her şeyi kavrayabildi. Erkeksi çekiciliğinin başarılı şovu da bayan görevlilerin “O gerçekten olgunlaşmış.” diyerek kendisini övmesine yol açtı.

Min Hyuk aynı zamanda “The Heirs dizisinde biz en iyi şekilde rol yapmak için elimizden geleni yapacağız. Umarım herkes The Heirs’ı dört gözle bekler ve lütfen benim rolüm Chan Young’a daha çok önem verin.” diyerek dizi için hedefini açıkladı.

Yapım şirketi “Kang Min Hyuk yalnızca nazik ve uyumlu değil, o aynı zamanda vahşi, erkeksi bir çekiciliğe sahip. Sette gerçekten popüler. Umarız herkes önümüzdeki ay Min Hyuk’un The Heirs dizisindeki performansını görmek için dört gözle bekler.” dedi.

Kore’nin  yüksek sosyetesinin genç, zengin mirasçılarının ve fakir bir aileden gelen normal olarak kabul edilen Cha Eun Sang (Park Shin Hye)’ın arkadaşlık ve aşk ilişkilerini konu alan The Heirs dizisinin yapımcılığını Tazza ve Midas dizileriyle tanınan Kang Shin Hyo, senaristliğini ise Secret Garden ve A Gentleman's Dignity’nin senaristliğini yapmış olan Kim Eun Sook yapıyor.

9 Ekim’de yayınlanmaya başlanacak,  Kang Min Hyuk’un uyumlu bir centilmen olan ve izleyiciler tarafından merakla beklenen Yoon Chan Young rolünü canlandıracağı The Heirs dizisinde aynı zamanda Lee Min Ho, Park Shin Hye, Kim Woo Bin, f(x)’den Krystal, Kim Ji Won, Choi Jin Hyuk, Im Joo Eun ve ZE:A’den Park Hyung Sik rol alıyor.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source: KpopFighting + allkpop
Çeviri: KMinEss

4 yorum:

allahım allahım ölcem şimdi kalp krizi geçiriyorum galiba :) yeni dizi haaaa
nasıl bekliycem ben yaaaa

keşke par shin hye ile aynı dizide olsalar yad da çıksalar bi tek onları kıskanmam

Heirs'te oynamasini tercih ederdim. Ama neyse bunu da cok iyi yapacaktir o eminim.

Senarist, yonetmen ve tum oyuncular gercekten harikalar. Min hyuk da bu diziye yakismis gercekten.

Yorum Gönder