İMZA KAMPANYASI

Yong Hwa ve Yoon Eun Hye'nin Dizideki Romantik 'Ayışığı Randevusu'


Marry Him If You Dare ( Choice of Future)'de Yoon Eun Hye ve Yong Hwa'nın "Ayışığı Randevusu" kameralara takıldı. 

Yong Hwa ve Yoon Eun Hye, canlandırıcı romantik ayışığı altında eğlenirken dikkat çekiyorlar. Bu sahnede Yoon Eun Hye somurtarak birasını içerken Yong Hwa sevgi dolu gözlerle onu izliyor. Bu, sadece birlikteyken fonda ışıkları oluşturan "sevimli çift"in gelişinin temellerini atıyor.

Yong Hwa ve Eun Hye'nin romantik ayışığı randevuları Kyunggi şehrindeki Bungdang'daki bir alışveriş merkezi tarafından üstlenildi. Bu sahnede Na Mira, Park Seju'ya sakince endişelerinden ve kötü hislerinden bahsediyor. Yong Hwa ve Eun Hye ilk kez bir araya gelmelerine rağmen durgun ve karmaşık duyguları aktarıyor. Birbirleriyle güzel bir uyum yakalayan çift, görevliler tarafından övgüyle karşılandı.

Setin konum olarak yerleşim mekanlarına yakınlığından dolayı, çekimler geç saatlere kadar devam etse de insanlar bu ikiliyi izlemek için sete geliyorlar. Onların derin çekim güçleri belki rahatsızlık verip sahnenin hassaslığına dikkat çekmişti ama ikili ne olursa olsun yüzlerinde gülümsemeyle devam ettiler ve "Dizi için yüksek beklentileri hissedebiliyoruz" dediler. Bu dostane ortam, sevimli ve romantik sahnelerinin oluşumuna eklendi.

Diğer bir taraftan Yong Hwa hayranlarının set ekibine yiyecek ısmarlıyor ve sahneyi daha da canlandırıyorlar. (Hayranlar) İlk yayın gününden önce gergin  bir şekilde çekimlere devam eden ekip için içten bir etkinlik hazırladılar. Uzun çekimlerden sonra yorgun aktörler ve set ekibi bunun karşısında mutluluklarını saklayamadılar. 

Annex Telecom "Yong Hwa ve Eun Hye, yeni bir kimya için sevimli çift olarak beklentileri yükseltti ve muhteşem bir uyum yakaladı. Lütfen Na Mira ve Park Seju'nun hassas, kalp çarpıntılarıyla dolu ilişkilerinin gelişimini dört gözle bekleyin." açıklamasında bulundu.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkartılması veya alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Just JYH
Çeviri: unDineee

2 yorum:

we got married 2. sezonu çevirebilir misiniz

Merhaba.^^ WGM YS couple bölümlerini çeviren bir Türk site zaten var. Google'da arattığınız zaman hemen karşınıza çıkacaktır.^^

Yorum Gönder