İMZA KAMPANYASI

[01.10.2013 | Hayran Anlatımı] CNBLUE Özel Shibuya Konseri


CNBLUE dünkü Şangay Konseri'ni başarıyla tamamladıktan sonra direk olarak Japonya'ya geçti. Çünkü son Japonya albümleri What Turns You On'un yayınlanma etkinliği olarak, bu albümün 3 versiyonunu da alan hayranlar arasında bir çekiliş düzenlenmişti ve bugün Shibuya'da bu çekilişi kazanan 150 şanslı hayran onları dinleme fırsatı elde etti. 

Özel bir etkinlik olduğu için etkinliğin zamanını ve yerini sadece çekilişi kazanan hayranlar biliyorlardı. Performanslarını 4 yıl önce onları sadece 4-5 kişinin dinlemeye geldiği yerde yapmaları ve sadece Let's go crazy, Teardrops in the rain,Where You Are, In My Head ve Try Again Smile Again gibi önceki albümlerinden yayınladıkları 5 şarkıyı söylemeleriyle ortam nostaljik bir havaya büründü. 

Konser esnasında Yonghwa'nın In My Head'in sözlerini hatırlayamadığını belirten hayranlar, Yonghwa'nın bir gün önceki Şangay konserinde Korece versiyonunu söyleyip bugün de Japonca'ya geçiş yaptığı için kafasının karışmasının normal olduğunu söylediler.

Konsere katılan hayranların anlatımına göre performans esnasında bir hayran Yonghwa'ya bir şeyler söyledi ama Yonghwa onu net bir şekilde duyamadı ve "Mmmm?" dedi. Hayran da ona "Seni çok seviyorum!" deyince Yonghwa utandı. Sonra Jonghyun ekledi; "Bu kadar yakın mesafeden böyle bir itiraf almak, tabii ki utandırabilir."

Daha sonra Jonghyun "Burada ilk kez sahne aldığımızda bizi dinleyen sadece 4 kişi vardı" diyerek konuşmasını sürdürürken Jungshin oradan hemen ona müdahale edip "5 kişi!" diyince, Jonghyun'un ona verdiği cevap şu oldu:"Sen o zamanlar burada yoktun".

Yine hayran anlatımlarına göre Jonghyun tüm etkinlik boyunca konuşmaya devam ederken bir ara Yonghwa'ya dönüp, "Hyung/Abi söylemek istediğin bir şey var mı?" diye sordu. Yonghwa da kendisini işaret edip "Benim mi!?" dedi. Çünkü daha sonradan Yonghwa'nın söylediğine göre son zamanlarda Jonghyun, Yonghwa'ya Hyung/Abi olarak seslenmiyormuş. Bu yüzden Jonghyun bu kelimeyi kullanınca Yonghwa üzerine alınmamış. 

Performansı dinlemeye Yonghwa ve Jonghyun'un gitar öğretmenlerinin gelmesi de bugünü özel kılan noktalardan biri. Hayranlar bugünkü performansın kaydedildiğini bir gün bu özel günü bizlerinde izleyebileceğini söylüyorlar.


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkartılması ya da alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*


Eng Trans: yongyongjii,boice106,chikkaM2
Kaynak/Source: haru_com54,BOICE_emir
Via: kaka960960,Ariyon
Çeviri-Düzenleme: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder