İMZA KAMPANYASI

Heirs Dizisinde Min Hyuk'un Karakter Tanıtımı


Yoon Chan Young: 18 yaşında. Kang Min Hyuk tarafından canlandırılıyor.

Chan Young'un mutluluk katsayısı oldukça yüksek. Annesini çok erken yaşta kaybeden ve yüzünü bile hatırlamayan Chan Young yine de yüz yıl birlikte yaşasa bile yorulmayacağı, bir arkadaş gibi olan babasına sahip. Hiçbir hile olmadan, özel derse bile ihtiyacı olmadan sınıf birincisi. Zengin  bir varis olmamasına rağmen çok mutlu. İyimser ve kibar bir karakterle doğan Chan Young gerçeklerle rahat bir şekilde yüzleşiyor ve amaçlarının peşinden koşmayı biliyor. Her şeyi ile iyi biri. 

Genç yaştan beri babası ona isteklerini almak için öneri yazmasını öğretti. Chan Young çocukluğundan itibaren bu özel eğitim altında 30'dan fazla öneri yazdı. "Pikachu satın almak için sebepler", "Akıllı telefonun Chan Young için faydaları" vb. Böylece Chan Young iyi bir analizci, mantıksal ve ikna gücü yüksek biri oldu. 

Yine de liseye geçtikten sonra istemeyerek de olsa kendini sosyal sınıf farklılıklarının içinde bulur. Babası Empire Grup başkanının sağ kolu olsa bile o Empire Lisesinin fakir çocuğudur. Bununla birlikte Chan Young kendini mahcup hissetmez. Onun iyimserliği ve neşesi Empire Lisesindeki diğer çocuklarla iyi anlaşmasını sağlıyor. Chan Young duygularını dışa vurmakta oldukça başarılı ve onun duyguları kibirli Bo Na'yı etkiliyor.

Bo Na, Chan Young'la ilgili her şeyi seviyor. Bir şey dışında. Bo Na, Chan Young'un Eun Sang ile olan ilişkisine tahammül edemiyor. Eun Sang ve Chan Young orta okula kadar birlikte büyümüşler ve ideal bir dostluğa sahipler ama tabii ki Bo Na bunu desteklemiyor. 

Chan Young yaz tatili boyunca Amerika'da bir dil kursuna kaydolduğunda Eun Sang'dan beklenmedik bir telefon alıyor. Eun Sang birden bire Amerika'da ortaya çıkıyor üstelik yanında bir erkekle birlikte. 

Empire Grup'un ikinci varisi, efsanevi kötü çocuk Kim Tan. Kim Tan neden Eun Sang ile birlikte? Chan Young'un içinde kötü bir his var.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: @yongyongjii
Çeviri:unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder