İMZA KAMPANYASI

MHIYD Basın Toplantısı ~ Yonghwa


-CNBLUE üyelerinin hepsi oyunculuk yapıyor. Birbirinize (oyunculuklarınızla ilgili) ne tür tavsiyelerde bulunuyorsunuz?
YH: Biz sadece, iyi veya kötü oyunculuk yapıyor diye birbirimize takılırız.

-CNBLUE üyelerinin hepsi oyunculuk yapıyor, birbirinize neler söylüyorsunuz?
YH: Biz birbirimizle ilgilenmiyoruz. (YH'nin cevabı herkesi güldürmüş.)


video cr: SSTVnews

[01.38] YH: Chaebol (*Genelde aile şirketi olarak kurulmuş büyük ölçekli Güney Kore firmalarının genel adı) sahibi bir karakteri ilk defa canlandırmak birçok açıdan zor. Senaryoda şöyle yazıyordu, 'Seju noodles (*erişte) yiyor, yemek yemesi bile şaşalı.' Bu yüzden normal yiyemedim. Yemek çubuklarına dolamaya çalıştım; ama noodles çok yapışkan olduğu için beceremedim. (Bu sahneyi) Dizide görebilirsiniz.

YH: Zorlukların yanı sıra, çevremdeki insanlar bana çok iyi davranıyor. Daha önce hiç chaebol olarak yaşamadığım için zorlanıyorum; ama Go Doo Shim sunbaenimle beraber olduğum için, çekimlerden keyif alıyorum. (Ç/N: Go Do Shim, YH'nin dizide büyük annesini karakterini canlandırıyor. İkili arasında çekim sırasında yaşananlarla ilgili haber çevirimiz için TIKLAYIN.)

YH: Park Seju 28 yaşında. Ama ben 25 yaşındayım. Daha önce üniversite öğrencisi (Heartstrings) ve sanatçı (You Are Beautiful) rolünde oynadım. Bu sefer 28 yaşında bir cheabol karakterini canlandırıyorum. Yüzümün 28 yaşındaki bir karakteri canlandırabileceğini düşündüğüm için, bu rolü kabul etmeye karar verdim.

Go Doo Shim: Açıkçası Jung Yong Hwa'yı çok iyi tanımıyordum. Yakın bir arkadaşım 'O, Asya piyasasını elinde tutan kişi' dedi ve o Jung Yong Hwa'ydı. Bu sebeple onunla ilk karşılaştığımızda, 'O kadar popüler misin? Telif hakları (senin sayende) tüm Asya ülkelerine satıldı.' dedim. Yonghwa ile ilk defa bir dizide beraber oynadık; ama hiç gariplik hissetmedim. İlk sahneden iyi bir başlangıç yaptık. Yonghwa çok iyi oynadı ve içimden şöyle geçirdim, 'Aha kötü değil!' 

Yoon Eunhye (YH'yle ilgili): O, çevresindeki insanlarla iyi ilgileniyor ve erkeksi biri. Ama bazen küçük erkek kardeş gibi şirin. Her şeyi öğrenmeye hevesli, ayrıca farklı oyunculukları denemeyi seviyor.

YH: Şans eseri Japonya'da gazetede 'Günlük fal' okudum. Şöyle yazıyordu: "Bugün gelecek için seçimin önemli." Daha sonra Kore'ye döndüğümde şirketim 'Choice of Future/Geleceğin Seçimi' (dizisinde) oynamamı önerdi, ben de bunu kabul ettim.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!* 

Kaynak/Source: saturnkr
Çeviri: CNBuSrang
Düzenleme: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder