İMZA KAMPANYASI

"MHIYD", GDS Torunu JYH'ya Özel Sevgisini Gösterdi


Aktör Jung Yonghwa  ve Go Doo Shim’in samimi büyük anne ve torun ilişkisi aracılığıyla, gerçek medya şirketinin özel yaşamı ortaya çıktı.

JYH ve GDS,  YBS’deki acemi gizli patron VJ Park Seju ile YBS Grup’un başkanı koruyucu patron Lee Miran’ın yeni dönüşlerini haber veriyorlar.

Lee Miran diğerlerine karşı acımasızca, zalimce ve karizmatik bir şekilde davranırken tek torunu olan Seju’ya kayıtsız şartsız sonsuz sevgisini veriyor. Bu çizgide JYH ve GDS’nin ilk sıcak etkileşimi dikkat çekiyor.

Bu çekimde, torun PSJ ve büyük anne LMR sevecen bir muhabbet içerisinde sabah vakitlerini sakince geçiriyorlar. PSJ ve LMR arasındaki sevgi dolu hava, sadece birbirlerine sahip olan, kendilerine en yakın hissettikleri aile bireyi görünümüyle şekilleniyor.

JYH ve GDS arasındaki bu hayat dolu çekim Gyeeonggido’daki Ansan yakınlarında Daebu Adası’nda bulunan golf sahasında 21 Eylül’e yapıldı. Çekimden önce iki karakter kendi provalarını yaptılar ve bu yakınlaşmanın getirdiği sevgi dolu bir uyum içerisinde çekimler başladı. Bu ikilinin ilk iletişimi olmasına rağmen, doğal oyunculuklarıyla sanki gerçek bir aile gibi rahat bir ortam oluşturdular. Birbirleri ardına çekimleri için hazırlanırken, yüz yüze, birbirlerini uzun zamandır tanıyormuş gibi mükemmel bir çekim oluşturmak için tutkuyla çalıştılar.

Özellikle GDS, kıdemli bir oyuncu olarak rahatça rol yapabilmelerini sağlamak amacıyla, çekimden önce gergin olan JYH’ya içten bir şekilde ilgi göstererek ortamı ısıttı. GDS, çekim aralarında JYH ile arkadaşça ilişkisi devam ettiren ve ona karakteri hakkında tavsiyeler veren anlayışlı bir sunbae’ydi (tecrübeli oyuncu).

O sadece JYH’ya küçük jestleri ve gözlerle yapılan karmaşık hareketleri detaylı bir şekilde öğretmekle kalmadı; aynı zamanda Yonghwa kamera açısının dışındayken de onunla göz kontağı kurmaya devam etti. Onun mükemmel rehberliği set ekibinden de yüksek övgüler aldı: “Gerçekten de o yıldız bir oyuncu, ulusun annesi.” (Çekimlerde) İyi uyum sağlayabilmeleri için JYH da onun verdiği tavsiyeleri dikkatle dinleyerek ve onun yanında kalarak set ortamını ısıttı.

GDS ile ilk çekimlerinin ardından, JYH “GDS sunbaenim ile (aynı dizide) rol alabildiğim için onur duyuyorum ve gerçekten çok mutluyum. Biraz gergin olmama rağmen, daha rahat bir çekim yapabilme imkanı sağlamak için kurduğu uyuma minnettarım. Kameraların olmadığı provalar esnasında dahi onun gerçek bir çekim gibi rol yaptığını gördüğüm her zaman kalbim ona saygıyla doluyor. GDS sunbaenimden daha fazla şey öğrenmeye devam etmek istiyorum.” diyerek görüşlerini bildirdi.

Annex Telecom da görüşlerini şöyle belirtti: “İlk görüşmeleri olmalarına rağmen, JYH ve GDS bir aile olarak uyumlu birliktelikleri ve gerçekçi tasvirleriyle beklentileri yükseltti. Lütfen tutkularıyla ısınan oyuncularla çekilen ‘MHIYD’i sabırsızlıkla bekleyin.”


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak/Source:justjyh
Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder