İMZA KAMPANYASI

Yong Hwa Marry Him If You Dare Dizisinde Karizmatik Bir Patrona DönüştüCNBLUE'nun yakışıklı vokal ve gitaristi Yong Hwa, KBS'nin yeni dizisi Marry Him If You Dare'deki yeni imajı ile tüm seyircileri kendisine hayran bırakıyor.

Bir medya imparatorluğunun varisi Park Seju'yu canlandıran Yong Hwa, patron olmasının verdiği doğal karizması ile zaman zaman çalışanlarına karşı soğuk bir sesle söylediği sert kelimeleri kibarlığı ile maskeleyen bir VJ olarak kendi şirketinde işe başlıyor. Yong Hwa hem bir patronun keskin karizması ve asaleti hem de bir yarı zamanlı çalışanın neşeli ve sevimli tavırlarıyla izleyicileri büyülüyor!

Geçen ay Jeju adasında yapılan çekimlerde sete en erken gelen Yong Hwa, tüm çalışanları kocaman parlak bir gülümseme ile selamlayarak dostane bir ortam oluşturmuş, neşeli şakalarla herkesi güldürmüştü. Bununla birlikte Park Seju'nun otoriter bir patron havasına sahip olduğunu söyleyen Yong Hwa boş zamanlarında ve dinlenmesi gereken aralarda bile senaryoyu bir dakika elinden bırakmadan repliklerini okuyup değişik mimik ve tonlarla rolüne hazırlanıyordu.

Her şeyin ötesinde Yong Hwa şık takım elbisesi ve arkaya taranmış siyah saçları ile herkesin dikkatlerini üzerinde topladı. Koyu renk, çizgili üç parça takımı, kravatı ve mendili ile bir chaebol ailesinin varisi Park Seju'yu canlandırıyor. Bu tarzı ile, zıtlık oluşturan bir VJ'nin özgürlüğünü yansıtan rahat ve gündelik kıyafetleri, Yong Hwa'nın doğuştan gelen asil ve lüks görüntüsü çekim ekibinden övgüler aldı. Yong Hwa çekim yaparken onu izleyen bir bayan görevli "Jung Yong Hwa takım elbisesi içindeyken en iyisi! Sanki gerçek, havalı ve korkutucu bir chaebol bir anda sete girdi!" diye haykırdı. 

Çaylak bir VJ'nin perdelediği patronu canlandırmak için harcanan çaba içinde eşsiz bir tutkuyla yanan Yong Hwa Kore ve yurtdışında gidip gelen yoğun programına rağmen büyük bir gayretle karakterinin duygusu, tonlaması ve replikleri üzerinde özenle çalışıyor. 

Dizi ekibi "Yong Hwa karakterinin iki farklı yönünü de özümseyerek %100 Park Seju'yu resmediyor. Yong Hwa'nın bir aktör olarak yeni değişimini dört gözle bekleyin" diyerek Yong Hwa'nın karakterini en iyi şekilde yansıttığını belirtti. 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: Soompi, Just JYH, allkpop
Çeviri: unDineee

1 yorum:

biz de görsek ne güzel olurdu aynı kelimelri türkçe söyleselerdi :(

Yorum Gönder