İMZA KAMPANYASI

[07.11.2013] Twitter Güncellemesi ~ JungShin'in Çocukluğuna Yolculuk


[Çeviri] @CNBLUE_4: Merhaba ben Jung Shin. İyi olduğunuza inanayım mı? Ben de iyiyim ~~ Bu fotoğraf!!! Lee Jung Shin'in 1994'deki haline dönelim mi?! Heh. Bu benim. 4 yaşındayım. (Ç.N: Kore'de bir çocuk doğduğunda 1 yaşında sayılıyor. Jung Shin bu resimde bizim yaş sistemimize göre 3 yaşında) Çok sevimliyim, değil mi? Eve geldiğimde fotoğraf albümlerinin içinde buldum~ hehe sevimli çocuk hehe Bugün de iyi bir gün geçirin~~ ve umarım her şey yolunda gider.~ Kötü şeyler olsa bile bir gülümsemeyle geçip gitmesine izin verin~! Bu sizin zihniniz için de iyi olacaktır, belki de. Pekala!! Keyifli bir gün geçirin~~ Özellikle sınava girecekler, daha çok fighting!!!

[Trans] @CNBLUE_4:  Hello it’s JungShin. Trust you are well? I am also doing well~~ This picture!!! Lee JungShin’s Reply 1994?! Heh. It’s me when I was 4 years old, I’m really cute, aren’t I? I found it in the photo album when I went back home~ hehe cute fellow hehe Have a good day today too~ and I hope that all things go well~ Even if bad things happen, just let it go with a smile~! It would be good for your mental health too, maybe. Alright!! Do have a good day~~ Especially those who are going for exams, more fighting!!!

[Original] @CNBLUE_4:  안녕하세요 정신입니다. 잘지내고 있죠? 저두 잘지내고 있어요~~이 사진!!! 이정신의 응답하라1994?!ㅎ 4살 때 저예요 정말 귀엽지 않나요? 집에 갔을때 사진앨범에 있더라구요~ㅎㅎ귀여운놈ㅎㅎ 오늘도 좋은 하루되시고~ 모든 일들 즐겁게 하시길 바래요~ 나쁜 일이 생겨도 그냥 웃고 넘깁시다~! 그게 정신건강에도 좋아요 maybe. 자!! have a good day되실게요~~ 수험생 여러분들은 특히 더 화이팅!!!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkartılması veya alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!!*

Eng. Trans:CNBShin
Çeviri:unDineee

0 yorum:

Yorum Gönder