İMZA KAMPANYASI

[14.11.2013] Twitter Güncellemesi ~ Lee Jungshin


[TÜRKÇE] CNBLUE_4: Ben Jungshin. Birkaç günden beri tekrar fotoğraf çekmeye başladım. Bir fotoğraf makinesi ve lensler (fotoğraf makinesi mercekleri) aldım. En son ne zaman fotoğraf çektiğimi hatırlamıyorum bile~ㅋㅋ Bu sefer elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum, bir fotoğrafçı olmayı hayal ettiğim zamanlara dönmek istiyorumㅎㅎㅎ Bu fotoğrafı Saitama Arena Tur provasında çektimㅎㅎ Evet, bu çocuk zaten çok yakışıklı yani fotoğrafçıyla bir ilgisi yok ㅎㅎ Her neyse, bu size bir hediye!!

[ENG] CNBLUE_4JS here. I started to taking photos again since few days ago. I bought a camera and some lenses. It's been a long time since i last took photo and it's hard to remember ㅋㅋ i wanna try my best this time, i wanna go back to the time when i dream to be a photographer ㅎㅎㅎ this photo has been taken during Saitama Arena Tour rehearsal ㅎㅎ yeah, this guys is already handsome, so nothing to do with photography ㅎㅎ anyway, this is a present for u guys!!

[ORJ] CNBLUE_4정신입니다 얼마전부터 사진을 다시 시작했어요 카메라도 사고 렌즈들도 사고.. 간만에 제대로 찍으려고 하니 기억도안나고~ㅋㅋ 열심히 해서 다시 포토꿈나무시절로..ㅎㅎㅎ 이사진은 이번에 사이타마아레나 리허설때 찍은사진이에요ㅎㅎ 역시뭐.. 피사체가 좋으니ㅎㅎ어쨌든 여러분들을 위한 선물이에요!!! http://twitpic.com/dl7o1p 

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: @norleecious
Çeviri: @CNBuSrang@TurkishBoice

1 yorum:

Fotografi gordugumde yeni album gibi bir sey olarak dusunmustum. Ama sonra film olabilecegini dusundum. Cnblue nun dort uyesinin de ayni dizide oynamasi ne iyi olurdu diye hayal ederdim. Mesela Heartstrings... Neyse... Boyle bir seyin olacagi zaten bilinmeliydi , oyle degil mi? Biz boiceler olarak onlarin bastan sona hikayesini cok iyi biliyoruz. Simdiye kadar yasadiklari onca macera... Bunun filme dokulmesi cok mantikli. Bilmeyenler de ogrenmis olurlar. Ya da en azindan , insanlar Cnblue nun neden diger gruplardan farkli oldugunu anlayabilecekler.
Haber icin cok tesekkurler. FIGHTING TURKISH BOICE !!! ♥

Yorum Gönder