İMZA KAMPANYASI

[18.11.2013 | Video Çeviri] "Cheongdamdong 111" Basın Konferansı47:20~
Eunie:  Hongki yayınlanacak bölümle ilgili ipuçları verdi.
Çoğu artist  ilk başta ''Bu ne? Yine de ilginç görünüyor.'' diye düşündü. Sonra, çekim yaptıktan sonra, anladık ki, ''Bu programda Başkan'ın tutkusu, hırsı için, biz sadece kullanıldık.
Başkan Han'ın şirketle ilgili henüz gerçekleştirmediği rüyaları, biz buna ilaveten oynuyorduk. Bunu çekimler bittikten sonra fark ettim. Siz de böyle düşündünüz, değil mi?
Jonghyun: Aslında mecburduk bunu yapmaya. Başkan ''İşbirliği yapmayan herhangi bir sanatçı/ artist olursa bana bildirin'' dedi.
Eunie: Çekimler sırasında, Başkan sanatçılarının bütün taleplerini kabul etti bu yüzden o kadar da kötü değildi aslında. Sorusu olan?

50:41~
Muhabir: Beklenmeyen davranışı yüzünden ön plana çıkan bir üye seçin.
Hongki: Başka bir takımdan seçebilir miyim? Jungshin. Onun fragmanını seyrettiniz mi? Vay be.. Bu gerçekten de!!
Eunie: O yayınlanmadı, Hongki.
Hongki: Kaldırıldı mı?
Eunie: O video 19+'du.
Hongki: Ah 19+. Ona paslıyorum o zaman.
Jungshin: (Sadece öksürür ve mikrofonu Jonghyun'a uzatır.)
Jonghyun: Fragmanda da gördüğünüz gibi, çok endişeliydim. Fakat, düzenlenmiş versiyonunu izledim ve  Başkan'ın üyelerimizden daha çok dikkat çekeceğini düşündüm. Bu program genel olarak Başkan'ın.
Eunie: Sonra anladım. Biz sadece kullanılıyorduk.
Jonghyun: Yapım ekibi bütün herkese ilgi gösterdi, beklenmedik bir şekilde yönetmen bile (Kim Young Seon) ilgilendi. Bu yüzden bir kişiyi seçmektense, 'Ah, bu kişiler buradaydı.' bunun farkına varabilirim.
Eunie: Bu programda görünen Yönetmen Kim Young Seon, onun gerçek kişiliği. Ondan daha büyük olduğum için rahat hissettim.

53:43~
Eunie: Bugün, Yonghwa MHIYD çekimlerinde olduğu için gelemedi. Neden Yonghwa'nın lakabı ''Milletvekili Yong''?
Jungshin: Bunu programda nazikçe açıklayacağım. O biriyle ilk tanıştığında ya da arkadaşlarıyla buluştuğunda daima el sıkışır/tokalaşır. Milletvekili gibi görünüyor.
Eunie: Onunla daha önce güzellik salonu önünde el sıkışmıştım.


Part-2

(Herkesin buzdolabından içecek seçmesi için adını ve pozisyonunu yazması gerektiği yönünde bir kural var. Hongki, şirketin ilk sanatçısı olduğu ve şirkete katkıda bulunduğundan bunu hak ettiğini düşündüğü için ve ikinci olarak, bu kuraldan nefret ettiği için, ismini yazdıktan sonra kendi pozisyonuna  ''müdür'' yazdı.)

-02:20~
Eunie: Hong Müdür'ün (Hongki) iyi ve kötü yanları nelerdir?
Jungshin: İlk olarak, biz dokuz kişi bir araya geldiğimizde çok iyi anlaşırız, o ortamı neşelendirir. Hongki hyung'un varlığı eğlence kaynağı. Bugün bekleme odasında da bizi eğlendirdi.
Jonghyun: Size doğruları söyleyeceğim. CNBLUE üyelerinin kişilik olarak sessiz ve tahammül gücünün yüksek olması çok iyi. Şirketle bir sorunumuz olduğunda Hongki, FTIsland temsilcisi olarak kendimizi geliştirmemizi kapsayan şeylerle ilgili şirkete önerilerde bulunur. Ne iyi bir arkadaş.
Eunie: Hongki, böyle şeyler yaptığını bilmiyordun, değil mi?
Jonghoon: Hongki biliyordur. Hongki, FTIsland takımının bir üyesi ama o bütün FNC sanatçılarının sözcüsü. Bütün üyeler cesaretsiz davrandığında o başkanla konuşmak için gönüllü olur. Bu yüzden daha fazla iyi şeylere sahibiz. Kötü şeylere gelince, programı izlerken onun küstah/edepsiz olduğunu hissedebilirsiniz. Ama aslında değil. Bu sadece onun sözcü olmasından kaynaklanıyor.
Eunie: Öbürleri seni övmeye devam ederken utanmış görünüyorsun.
Hongki : Utandım. Benim için en güzel şey üyelerin böyle düşünüyor olması. FTIsland'ın özel günlerini kutlarım. Benim doğum günüm diğer üyelerinkine göre önde, çünkü Şubat ayında.
Beşimiz dileklerimizi birleştirir ve başkandan doğum günü hediyesi olarak isteriz. ''Bugün benim doğum günüm. Bir doğum günü hediyesi istiyorum.'' Sonra o aynı şeyden 5 tane alır ve doğum günü partisi verir.
Eunie: Bu akla yatkın. Başkanım, bu önerileri duyduğunuzda nasıl hissediyorsunuz?
Başkan: Eskiden çok kızardım. Ama şimdi alıştım. Hongki söylediğinde sadece ''Yine geldi.'' diye düşünürüm. Eğer onun dileğini dinlemezsem, bütün bir yılım kötü geçer.
Jonghyun: Bu bilmediğim bir şeydi. Bunu örnek olarak alacağım. Biz hiçbir zaman doğum günü hediyesi istemedik. Sizi arayacağım.
Eunie: Birçok şey ortaya çıkıyor.
Jonghyun, sözlerinde hiç aksan duyamıyorum. Oyunculuk yaparken aksanın yüzünden zor zamanlar yaşadın mı?
Jonghyun: Aksanlı konuşuyorum. Aksanlı konuştuğumu düşünmesem de insanlar öyle olduğunu söylüyor. Bir programda şiveli konuşmam söylendiği zaman yapamıyorum.
Eunie: Neden bize göstermiyorsun?
Jonghyun: Yapamıyorum.
~06:24

08:07~
Eunie: Bu gerçek bir dizi, kamera yaklaştığında kim daha çok değişiyor?
Jonghyun: Çekimler başladığında değişiyoruz. Bu yüzden kameralar aralarda da bekleme zamanında da çalışmaya devam etti. Çekimler anlık ve tehlikeliydi. Üyeler daha çok kurban/av konumundaydı.
Eunie: O zaman CNBLUE'nun gerçek hali ortaya çıkacak diyebilir miyiz?
Jonghyun: Kesinlikle çok daha ilgi çekici, ama bazı kısımlarda endişeliyim. İyi olması için elimden geleni yaptım.
Eunie: Bize daha çok gerçek halinizi göstermenizi istiyorum.
~08:55*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:@saturnkr
Çeviri: EunJung@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder