İMZA KAMPANYASI

Cheongdamdong 111 - CNBLUE Üye ProfilleriJung Yong Hwa
'Politikacı' Yong - Jung Yong Hwa (25 yaşında)

Profil: CNBLUE / Lider - Vokal - Gitarist
Kişiliği: Öğrencilerin tartışmasız rol modeli

Başkanın gurur duyduğu sağ kolu! O her zaman başkanın sağ tarafında yer alır. FNC'deki rolünü anlatmak için bir örnek vermek gerekirse, Yong Hwa her zaman insanlara karşı kibardır ve el sıkışmayı sevdiği için 'politikacı' lakabını kazanmıştır.

CNBLUE üyeleri için Yong Hwa liderlik kabiliyetlerini gösteren bir ağabey, stajyerler ve görevliler arasındaki popülerlikte sarsılmaz bir şekilde birinciliğini koruyan bir sunbae ve samimiyetin bilinen sembolü olarak görülmektedir. Söz yazarlığından tutun şarkıcılık ve oyunculuğa! Her şeye gücü yeten Yong Hwa, çoklu yetenekli oluşu ve yakışıklı imajı ile herkesin kıskandığı biri.

Lee Hong Hyun
Busan Erkeği - Lee Jong Hyun (25 yaşında)

Profil: CNBLUE / Gitar-Vokal

Sadece görünüşüne bakarak karizmasını hissedebilirsiniz. 7 yıldır Seul'de yaşamasına rağmen hala Busan aksanını düzeltmeye çalışıyor. Eski moda görünmek istemiyor. Bu hayat dolu adam bazen kendini garip hissediyor. Egzersiz yapmayı sevdiği kadar müziği de seviyor. Jong Hyun'a göre 'Müzik 6-pax (*Karın kasları) gibidir', bir erkek bir şey yaptıysa sonunu getirmelidir! Nerede ve ne zaman olursa olsun gitar yeteneklerini geliştirmek için sıkı çalışıyor.

Kang Min Hyuk
Oyun Bağımlısı - Kang Min Hyuk (24 yaşında)

Profil: CNBLUE / Baterist

CNBLUE'nun ev işlerinden ve konaklamasından sorumlu, sessiz bir ev arkadaşı. Yine de Min Hyuk, konu oyunlara geldiğinde 'çılgın dövüş ruhu' olarak adlandırılıyor. O sadece bir oyun dehası değil, aynı zamanda topla yapılan sporlarda da oldukça iyi. FNC kızlarının görünüşünden farklı. Görünüşü aynı zamanda şirketteki bayan çalışanların kalplerini hoplatırken kızlar tarafından 'Resmi lider erkek' olarak isimlendiriliyor.

Lee Jung Shin

Duygusal - Lee Jung Shin (24 yaşında)

Profil: CNBLUE / Basist

FNC'deki en uzun bacaklı üye ve hala uzamaya devam eden bir idol. Ev alışverişi yapmaktan sorumlu en yoğun üyelerden biridir, kendine özel 'miso yahnisi' pişirir ve iyi davranışlara sahip bir maknaedir. Dizilerde duygusal oyunculuğunu sergileyen CNBLUE'nun sevimli maknaesi. Üyeler onu 'kamjongshin (duygusal)' olarak nitelendiriyorlar. Modaya aşırı düşkündür, kendi moda ürünlerini tasarlar ve aynı zamanda çoklu oyuncudur.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarılması ya da alıntı yapılması kesinlikle yasaktır!*

Kaynak:@CNBlueUpdates
Çeviri: unDineee


0 yorum:

Yorum Gönder