İMZA KAMPANYASI

FNC Entertainment, 'Cheongdamdong 111' ile Şirketin İşleyişini Ekranlara Getiriyor

FNC, bir sonraki projesi ile aileyi bir arada tutuyor.

FNC’nin reality draması, Cheongdamdong 111'in ilk bölümü 21 Kasım’da tvN’de yayınlanacak.

8 bölümlük bu uzun reality drama, FNC Entertainment içinde meydana gelenleri ekranlara yansıtacak.  FNC Entertainment bünyesindeki sanatçılar, FT Island, CNBLUE, AOA, Juniel, Song Eun Yi, oyuncu Lee Dong Gun ve Park Kwan Hyun bu projenin içinde yer alacaklar.

Drama sadece ünlüleri değil aynı zamanda gelecekte çıkış yapmaya hazırlanan ve şu anda orada eğitim gören öğrencileri, ofis asistanlarını, menajerleri ve şirketin CEO'su gibi şirkette çalışan diğer herkesi ekranlara getirecek.

Dramanın yönetmeni Moon Tae Joo "Sanatçıların arkasındaki gizli ajanslar, son zamanlarda halka karşı daha şeffaf hale geldi ve sanatçılarıyla birlikte ilgi odağı oldu. Bu dramada bir perde ile örtülü eğlence ajanslarının hem dikkat çeken hem de aslında yanlış anlaşılan yönleri var." diyerek görüşlerini belirtti.

Bu bir reality drama olduğu için senaryo olmayacak, dramada yer alanlar yeni bir ünlünün çıkışını gerçekleştirme süreci ve onları bir star yapma aşamaları gibi şirkette yaptıkları işlere odaklanacaklar. 

Bu dramada sabırsızlıkla beklenen komik noktalardan birisi FT Island üyesi Lee Hongki ve CEO Han Sung Ho’nun “Tom ve Jerry” ilişkisi olacak. Ayrıca uzun zaman sonra diziyle ekrana geri dönen Lee Dong Gun ile Jung Yong Hwa'nın gerçek günlük yaşamı ve bunların daha fazlasını gözlemlemek programı eğlenceli bir hale getirecek.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*Kaynak/Source:mwave,allkpop

Çeviri: mcnbl

0 yorum:

Yorum Gönder