İMZA KAMPANYASI

Kang Minhyuk ve Komedyen Song Eunee'nin Özel İlişkisi


Kang Minhyuk, komedyen Song Eunee ile özel bir ilişkisi olduğunu kanıtladı.

30 Ekim 2013 tarihinde Song Eunee; Jung In ile ünlü konuklar olarak KBS Cool FM'de yayınlanan 'Cho Jungchi and Harim's 2 o'clock' adlı programa katıldılar. Sunucu ''Telefonda Song Eunee'yi çok seven gizemli ve yakışıklı biri var.'' dedi. Sonrasında gizemli yakışıklı ''Onu hep uzun kollarımla kucaklarım ve hatta birbirimizin telefon numarasını bile almıştık.'' dedi. Daha sonra Song Eunee bu, CNBLUE Kang Minhyuk diyerek cevapladı. Song Eunee ilişkileri hakkında ''Onların çıkış yaptığı zamandan beri, onu tek taraflı sevdim.'' dedi. Kang Minhyuk ''Tek taraflı değildi, ilk radyo programına çıkışımız onun programıydı. İlk tanışmamızdan itibaren o, bize çok iyi davrandı.'' şeklinde Eunee'yi takdir etti.

Song Eunee ''Minhyuk bateri çaldığı için onu çok iyi göremiyorduk, bu yüzden program yönetmeniyle tanıştığımda, ondan Minhyuk'un önüne bir kamera yerleştirilmesini istedim. Bunu birçok yerde dile getirdim ve nihayet CNBLUE tayfasına girebildim'' şeklinde konuştu.

Song Eunee ve Minhyuk'un ne kadar iyi bir ilişkisi olduğunu FNC Dergisi'nin çekim videosunda  izleyebilirsiniz. İzlemek için; tıklayınız.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: @saturnkr 
Çeviri:TargetisLA


0 yorum:

Yorum Gönder