İMZA KAMPANYASI

MHIYD Yonghwa ve Han Chae Ah Romantik "Çatı Barbekü Buluşması"


‘MHIYD’ Jung YongHwa ve Han Chae Ah rahat bir öğleden sonra, çatıda barbekü buluşmasının tadını çıkardı.

MHIYD’nin 7. bölümünde JYH ve HCA iyi manzaralı açık bir çatıda tatlı şarap ve barbekü ile bir sahne sergiledi. JYH ona derince bakarken HCA aegyo dolu gülümsüyor.

Altıncı bölümde, bir chaebolün doğum günü partisine giden Yukyung, Seju’yla karşılaştı ve çaylak VJ Seju’nun aslında YBS CEO’sunun tek torunu ve Younggun Grup’un halefi olduğunu fark etti.

Sonra Seju sırrını kendine saklaması için YK’dan ikisi arasında kalacak gizli bir anlaşma yapmayı istedi. Bu olayın ardından, Seju ve YK’un baş başa zaman geçirmesi merakları artırıyor. Yaşlı Mirae sayesinde şimdi farklı bir kadere sahip olan ikisi arasında beklenmedik aşk-hattına karşı çok ilgi var.

JYH ve HCA'nın çatı barbekü buluşma sahnesi, Daejun’da bir binanın 13. katında çekildi. Sette yürüyen JYH ve HCA, Daejun şehir manzarasının geniş görüntüsü ile çatının üzerinde hazırlanan romantik seti gördüklerinde heyecanlarını gizleyemediler. JYH et ızgara sahnesini çekerken HCA elinde bir şarap kadehi ile manzaranın keyfini çıkardı. İkisi de “Piknikteymişiz gibi hissettiriyor.” diye bağırdı.

Hepsinin ötesinde, öğleden sonra manzarasını yakalamak gerektiği için güneş batmadan önce çekimin hepsinin bitmiş olması gerekiyordu. Sadece 3 saatleri olmasına rağmen, JYH ve HCA güzel, resme yaraşır bir sahne tamamlamak için birlikte uyum içinde çalıştı. Özellikle, yaralanmış, acı veren duygularını kontrollü bir şekilde ifade etmesi gereken JYH, seyirciler arasında kalp ağrılarına neden olan hassas duyguları ile seti sürdürdü.

Bir diğer not, film çekiminin ortasındayken, JYH ve HCA’yı görmek için binanın çevresinde toplanan kalabalık yüzünden çekim durmak zorunda kaldı. Personel onları sakinleştirdikten hemen sonra, çekimlere devam etmek mümkün oldu. Personel “Gerçekten ikisinin popülaritesini hissedebildik.” dedi.

Annex Telekom, “JYH ve HCA yakıcı tutkularıyla daima birbirleriyle ilgileniyor. PSJ ve SYK’un "2 hayal tek yatakta (同床異夢,  aynı yerde olup farklı düşüncelere sahip olmak) aşk hattına lütfen dikkat edin!" dedi.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:justjyh
Çeviri: bister_jh0 yorum:

Yorum Gönder