İMZA KAMPANYASI

[STARCAST] “Kendini Keşfetme Soruları” - Kang Minhyuk


Erkek band CNBLUE’nun en genç üyelerinden biri olan Minhyuk, band’in sevimliliğini göstermekten sorumlu. Sahnede bir baterist olarak karizmasını ortaya koyuyor, sahne dışında ise merak ve canlılıkla dolu küçük bir erkek çocuğuna benziyor. Son zamanlarda oyunculuk kariyerine odaklanmış durumda.

Band’de oyunculuğa ilk başlayan Yonghwa’yı takiben Kang Minhyuk, 2010’da “Acoustic” filminde oyuncu olarak çıkışını gerçekleştirdi. KBS2’de yayınlanan“My Husband Got a Family” dizisinde televizyon izleyicilerini kendisine hayran bıraktı. Şu anda 9 Ekim’de yayınlanmaya başlayan SBS’in “The Heirs” dizisinde parlak ve canlı Yun Chan-yeong karakterini canlandırıyor.

“Kendini Keşfetme Soruları” testini yapmak için yoğun programından vakit ayıran Kang Minhyuk, cevapları iki kez kontrol ederek dikkatlice yazdı. Dizide dümen çevirmeyi seven küçük bir erkek kardeş gibi görünmesine rağmen aslında onun hassas ve dikkatli bir insan olduğunu anlayabiliriz. Hemen altta, cevaplarını tekrar tekrar düzeltirken bıraktığı izlerle Kang Minhyuk’un test kağıdı.


1- Karşılıklı rol aldığın karakterler arasında, senin ideal tipine en yakın olanı seç (birden fazla cevap mümkün).

Örneğin: “My Husband Got a Family”den Bang Mal-Suk, “It’s Okay, Daddy’s Girl”den Eun Chae-ryeong, “The Heirs”ten Lee Bo-na, “The Heirs”ten Cha Eun-sang, “You’ve Fallen for Me”den Han Hee-ju

Sorunun kastettiği şey:  İdeal tipinin oyuncu Kim Tae-hee olduğunu söyleyen Kang Minhyuk, hangi karakterden hoşlanır? Soru, 2010’daki “Acoustic” filminden beri karşılıklı rol aldığı karakterler arasında onu en çok etkileyeni bulmayı amaçlıyor.

Cevap: “The Heirs”ten Lee Bo-na.

“Bo-na bencil ve bebek gibi görünebilir ama çok samimi ve hırslı bir karakter.” Kang Minhyuk, kendi ideal tipine en yakın karakter olarak “The Heirs”ten Lee Bo-na (Jung Soo-jung)’yı seçti.

Dizide, sadece Chang-yeong (Kang Minhyuk)’ı seven Bo-na, Chan-yeong ona bir dakika bile ilgi göstermese mızmızlanıyor. Bir çocuk gibi masum. Kang Minhyuk, “Bo-na çok sevimli davranıyor bu yüzden küçük kız kardeşimmiş gibi onunla ilgilenmek istiyorum.” dedi. Cilveli olmaktan çok dürüstlüğe değer verdiğini söylüyor.


2- Hangi dizide tekrar gözükmek istersin?

Örneğin: 1-SBS “It’s Okay, Daddy’s Girl” 2- KBS2 “My Husband Got a Family” 3- MBC “You’ve Fallen for Me” 4- “Acoustic” filmi  5- Diğerleri (                )

Sorunun kastettiği şey: Yaptıklarına (geriye) baktığında oyunculuğu hakkında ne düşünüyor? 5. Projesi olarak SBS’nin “The Heirs” dizisinde rol aldığı için bu soru, en fazla etkilendiği dizinin hangisi olduğunu bulmayı amaçlıyor.

Cevap: “Acoustic” filmi.

"Bu film bir müzisyen olarak benim hikayemi gösterdiği için bir bağ kurabildiğimi düşünüyorum"

2010 Busan Uluslararası Film Festivalinde gösterilen “Acoustic” hayallerini ve umutlarını müzik aracılığıyla keşfeden gençler hakkında bir film. Kang Minhyuk bir rock müzisyenini canlandırdı. Onun ilk oyunculuğuydu. Biraz beceriksizdi ama hikayesini, izleyenlere anlatmış gibi hissetti. Film yayınlandığında, Kang Minhyuk “Bir bodrumda yaşayarak bateri çalmayı öğrendiğim günleri hatırladım. Müziğe ilk başladığım günlere geri gittim.” dedi.

(Ç.N/ Lee Jonghyun ve Kang Minhyuk'un birlikte rol aldığı Akustik filmini Türkçe altyazılı seyretmek için buraya tıklayabilirsiniz.)


3- Aşağıdaki CNBLUE şarkıları arasında en çok bağlı olduğun şarkı hangisi (Birden fazla cevap mümkün)?

Örneğin:  1- I’m Loner  2-LOVE  3-Intuition  4- Hey You  5- I’m Sorry  6- Feel Good  7- Friday  8- Diğerleri (        )

Sorunun kastettiği şey: 2009’da Japonya’da kurulan 5 yıllık erkek band CNBLUE, eğlenceli dans şarkılarının hâkim olduğu İdol Pop Müzik piyasasına taze bir hava getirdi. Şimdi, popüler bir rock grubu olarak, en çok hangi şarkılardan hoşlanıyor?

Cevap: 1-I’m Loner  2- I’m Sorry

“The Heirs”te yer alabilmemi ve bu testi çözebilmemi sağlayan I’m Loner’a minnettarım. Tüm Kore şarkıları içerisinde favori şarkım ise I’m Sorry.”

Kang Minhyuk I’m Loner “ve I’m Sorry’i hiçbir tereddüt göstermeden seçiyor. Çıkış şarkıları I’m Loner, bugünkü CNBLUE’yu meydana getirdi. I’m Sorry, Jung Yonghwa’nın kendisinin yazmış olduğu şarkı. CNBLUE üyeleri tarafından yazılarak adı albüme verilen ilk parça oldu ve aynı zamanda büyük bir çıkış yaptı. Bu yüzden, bu şarkı CNBLUE için özel bir anlam taşıyor. Albümün yayınlandığı bu yılın başından beri CNBLUE turda. Dünya turları gelecek yıla kadar devam edecek.


4- Boşlukları doldurun.

Örneğin: Ben Jung Yonghwa’dan daha gencim.

Örnekler:
Ben Jung Yonghwa'dan....
Ben Lee Jonghyun'dan....
Ben Lee Jungshin'den....
Ben Kim Woo-bin'den....
Ben Lee Min-ho'dan....

Sorunun kastettiği şey: Her gün birlikte vakit geçirerek yakınlaştığı, dizide çalıştığı oyuncular hakkında ne düşünüyor?

Cevap:
Jung Yonghwa’dan daha modernim.
Lee Jonghyun’dan daha etkileyici ve güzel konuşurum.
Lee Jungshin’den tüm oyunlarda daha iyiyim.
Kim Woo-bin’den daha sarı tenliyim.
Lee Min-ho’dan daha parlak tenliyim.

“Diğer üyelerden makinelerle anlaşma konusunda daha iyiyim (gülüyor). Kang Minhyuk konuşmasının veya dijital araç gereçlerle arasının daha iyi olduğunu gururlanarak söylüyor. “Tüm üyeler cep telefonları ve bilgisayarlar hakkında bana soru sorar.” diyor. O, oyunlar konusunda çok iyi, ama “Garip bir biçimde asla Jungshin’e kaybetmem” diyor. “The Heirs” sayesinde tanıştığı Kim Woo-bin ve Lee Min-ho hakkında, “Onlar havalı çocuklar. Uzun boylular ve iyi oyuncular” diyor. Amerika’da sörf sahneleri çekilirken güneşten yanan Lee Min-ho’dan daha parlak bir cildi olduğunu ekliyor.


5-“Chan-yeong Bo-na” ile ilgili 4 mısralık bir şiir yaz.

Sorunun kastettiği şey: Karakterlerin isimlerinin, onun için özel anlamlar ifade ettiğini söyledi.  Biz de “Chan-yeong” ve “Bo-na” ile ilgili 4 mısralık bir şiir yazmasını teklif ettik.

Cevap:
Chan: Chan-yeong diyor ki,
Yeong: Daima
Bo: Bo-na,
Na: Beraber yaşayalım… Lütfen “The Heirs”i çok sevin.

Dört mısralı bir şiir yazmak onu, “Kendini Keşfetme Soruları”nda daha önce bu soruyla karşılaşan diğerleri gibi çok zorlamış olmalı. Uzunca düşündü ve cevaplarını birkaç kez düzeltip zorlandı. Cevabı, Kang Minhyuk’un genel görünüşü gibi sevimlilikle dolu. “The Heirs”teki kız arkadaşı Bo-na’ya gönderdiği mesaj gibi, sonsuza kadar romantik ilişkilerini sürdürebilecekler mi? 

6- Boşlukları doldurun.

Kang Minhyuk bugünlerde (          ) hakkında düşünürken kendini kaybediyor!

Sorunun kastettiği şey: Kang Minhyuk yoğun çekim programı ile meşgul. Bugünlerde Kang Minhyuk en çok ne hakkında düşünüyor?

Cevap:
Kang Minhyuk bugünlerde ( hobileri ) hakkında düşünürken kendini kaybediyor!

“Yapmak istediğim çok şey var, ama zamanım yok!”

Kang Minhyuk son zamanlarda hobileriyle uğraşmak için güçlü bir istek duyuyor. Eğer zamanı olsaydı yapmak istediği şeyleri sorduğumuzda şöyle cevap veriyor: “Silahla atıcılık, yüzme, golf,  boarding (sörf/kayak…) gibi çeşitli spor türleri .” 20’lerinde bir erkek olarak, vücut kullanılarak yapılan sporlarla ilgileniyor. İnsanlar çalışırken mutlu olabilirler ve iş ve yaşanm arasında dengeyi kurabilirler. Umarız ki dizi çekimleri bittikten sonra yapmak istediği tüm sporları yapabilir.


Test çözerken Kang Minhyuk’u görmek ister misiniz? O zaman aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz!*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:M Star Naver
Çeviri: mcnbl0 yorum:

Yorum Gönder