İMZA KAMPANYASI

[19.12.2013 | Hayran Anlatımı] One More Time Nagoya Konseri 2. Gün

ŞARKI LİSTESİ

1. Blind Love
2. Rain of Blessing 
3. Voice
4. Kimio 
5. In My Head 
6. Have a Good Night
7. Coffee Shop 
8. Wake up 
9. One More Time 
10. Love Light
11.Don't Care 
12. Let me know
13. Eclipse 
14.ROBOT
15. I'm Loner
16. I'm sorry 
17. Lady 
~ENCORE~
1. Get away
2. You've fallen for me
3. Love girl
4. Teardrops in the rain 
5. Starlit night
Üyeler bugün çekim olduğu için çok güzel giyinmişlerdi ve çoook yakışıklı görünüyorlar. Yonghwa siyah ceket, Jonghyun gri ceket, Minhyuk mavi ceket ve Jungshin mavi yelek. Ama çok sıcak olduğu için birer birer üzerindekini çıkardılar.
---
Yonghwa bugün de ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını söyledi. Birkaç şarkı sonra eğlendiğini söyledi.
---
Yonghwa bugün de her zamanki gibi "Bayanlar ve baylar" dedi ama erkekler çığlık atınca bayanlarının sesini tercih ettiğini söyledi.
--
Yong Hwa bayanlardan ismini söylemelerini istedi daha sonra erkeklerden istedi. Erkek hayranların orada olmasından çok mutlu olmuş gibi görünüyordu. 
--
Jong Hyun üzerindeki son parça kıyafeti de çıkardı. Bunu da çıkarmak istediğini fakat içindeki kahverengi uzun kollu penyenin çok sade olduğunu söyledi. Jong Hyun üzerindekileri çıkardıktan sonra Yong Hwa neden karın bölgesinin ıslak olduğunu sordu. Jonghyun, "Gitarım yüzünden" diye cevap verdi ve Yong Hwa bu bölgenin ıslak olmasının garip olduğunu söyledi.
--
Jong Hyun çok fazla sataşıldığı anlar yaşadı. Bunlar ceketini çıkardığında başladı. Uzun kollu kahverengi sade bir penye giyiyordu. Sadece karın bölgesinden terlemişti ve Yong Hwa şaşırdı ve ona güldü. Jong Hyun gitarım yüzünden diye açıklama yaptı ama Yong Hwa neden sadece karnın diye sordu. Jung Shin benim her tarafım terliyor diye ekledi. Min Hyuk, Jong Hyun'a "Hyung bana da göster" dedi. Gördüğünde ise gülerken büyük zile vurdu. Jong Hyun sözün bittiği yerdeydi.
--
Başta Min Hyuk kazak/süveter/hırka giyiyordu ama 3. şarkıdan sonra çıkardı.
--
JH: Ben eğlenceli biri değilim; ama sahnede sizler için (hayranlara) eğlenceli davranmaya çalışıyorum.
YH: Sen eğlencelisin. 
--
Yonghwa 30 saniye boyunca, elini çenesinin altına koyup kameraya poz verdi.
--
JongMin (Jonghyun ve Minhyuk) anları. Sahnede basketbol oynuyormuş gibi davrandılar. Çok sevimliydiler ve You Have Fallen For Me'nin (YHFFM) sonunda Min Hyuk bagetlerini Jung Shin'e verdi böylece Jung Shin bateri çaldı.
---
Jong Hyun: Min Hyuk eğlenceli biri değil. Çok sıkıcı biri. Min Hyuk sahnede sanki sinirlenmiş gibi durdu. 
Min Hyuk: Eğlenceli olmak istiyorum bu yüzden Jung Shin'e danışıyorum. 
Jung Shin: Sadece böyle ol (Ah~~~Jung Shin çoook tatlıydı) 
Jong Hyun: Min Hyuk sadece sevimli görünüyor; ama aslında cool biri.
--
Jong Hyun "Herkese söylemek istediğim bir şey var. Ben eğlenceli değilim" dedi. Bunu söyledikten sonra aralarındaki en sıkıcı insanın Min Hyuk olduğunu söyledi. Şaka yaptığında bile kimsenin onu dinlemediğinden bahsetti.
--
(Encore'da) 
Jong Hyun: Bu arada size söylemek istediğim bir şey var
Hayranlar:....(Önemli bir şey >_<)
Jong Hyun: Ben eğlenceli biri olmamama rağmen sadece sahnede öyleyim.
Hayranlar: Eyyy
Yong Hwa: Hayır, Jong Hyun eğlencelidir.
Hayranlar: Eveeet!
Jong Hyun: Öyle miyim? ah.. huhu
Yong Hwa: En az eğlenceli olan benim.
Jong Hyun: Hayır, Yong Hwa en eğlenceli olan. En az eğlenceli olan üye Min Hyuk. Bazen sohbet ettiğimizde şaka yapar ama hiç komik olmaz. Hiç kimse onu dinlemez bile. lol
Min Hyuk: Biliyorum. Eğlenceli olmak istiyorum.
Jung Shin: Şimdi nasılsan öyle kal Min Hyuk ^__^
Min Hyuk: Evet ^^
(Jung Shin basket atıyormuş gibi yaptı)
Min Hyuk: (kollarıyla basket yaptı) Tomodachi!(dostum)
--
Min Hyuk: Ben de eğlenceli olmak istiyorum. Jung Shin nasıl eğlenceli olunur?
Jung Shin: Ben senin bu halini seviyorum!
--
Wake up boyunca Yong Hwa, Jong Hyun'dan kendiyle birlikte dans etmesini istedi ve birlikte dans ettiler. Daha sonra Yong Hwa elini Jong Hyun'un omzuna attı. JongHwa anları.
--
Wake up'da Yong Hwa bir boksçu gibi davranıp yaklaşık 10 dk kadar bateriyle yumruklaştı. Ama Min Hyuk aniden vurmayı kesince Yong Hwa tek başına yaptı... kızardı.
--
Yong Hwa bugün aktifti. Wake up boyunca boks hareketleri bile yaptı. Bir kere de değil iki kez! Jong Hyun kafasını salladı ve inanamayan gözlerle Yong Hwa'ya gülümsedi. 
--
Bağıra bağıra şarkı söylerken Jong Hyun ter içinde kaldı ve Yong Hwa onun konserler boyunca beyaz ya da siyah giyinmesinin sebebinin bu olduğunu söyledi.
--
Jung Shin oldukça itaatkar bir çocuk. YHFFM'den önce sahnenin yanında yürüyordu ve geri dönüyordu. Daha sonra Yong Hwa neden geri geldiğini sordu. O da Yong Hwa'nın kendisinden bunu istediğini söyledi.
Encore
--
You've fallen for me'yi söylemeden önce Yong Hwa sahne kenarında duran Jung Shin'i çağırdı. Daha sonra Jung Shin mikrofonunun başına geçerek "Haaaai"(evet) dedi. Yong Hwa neden diye sorduğunda o da hyung'unun onu çağırdığını bu yüzden geldiğini söyledi.
--
Yong Hwa canlı performanslar için sadece beyaz ya da siyah t-shirt tercih ettiğini söyledi. Çünkü terlediğinde kolunun altındaki beyazlamış lekelere önem verdiğini söyledi.
--
Blind Love (konserin ilk şarkısı) girişinde Yong Hwa "Nagoya~~~~!!" diye bağırdı. 
--
Coffee Shop'da üyelerin kendi solo bölümleri vardı. İlk olarak Min Hyuk güçlü ve titiz bir şekilde bateri çaldı. İkinci olarak Jong Hyun gitar çaldı... Gitar gürledi! Üçüncü olarak Jung Shin cool bir şekilde gitarını çaldı ve son olarak Yong Hwa cool davrandı. 
--
Yong Hwa kamerayla çok oynadı. Cool davrandı, dans etti, sert bir şekilde gitar çaldı, göz kırptı ve uçan öpücükler gönderdi. 
--
Coffee Shop, bateri bas gitar solo molası. Daha sonra lider Yong Hwa oturdu ve poz verir gibi kolunu çenesinin altına koydu. 
--
Yong Hwa performansı sırasında canlı ve enerjikti bu yüzden her şey yolunda gibi gözüküyordu; ama bana göre gözlerinin altındaki gözle görülebilecek kadar fazla olan siyah halkalar yorgunluğunu kanıtlıyordu.
--
Jong Hyun ballı su içti. Jong Hyun lütfen enerjinden bize de ver! Jung Shin dünden daha çok eğleniyordu! Yong Hwa bugün her şeyimi verdi. Şimdi iyi geceler.
--
Fanboy'lar(erkek hayranlar) Jong Hyun'un ismini haykırdı
--
Yong Hwa, FT Island'ın şarkısını söyledi ve bize Hong Ki'nin iyi olduğunu ve onu beklememizi söyledi.
--
'Love Light'ı söylemeden önce Yong Hwa bir fısıltıyla "Bu şarkı sizin için" dedi.
--
Jong Hyun: Burada tekrar görüşünceye kadar, hadi güzel anılar biriktirelim ve tekrar görüşelim.
--
Jong Hyun: O,o,o... Bu ne?
Yong Hwa: Tekrarladı "O,o,o" daha sonra Jong Hyun'un söylemek istediklerinden emin olmak için kanatların içine girdi.
Yong Hwa: "OMOTENASHI"
--
Jong Hyun'un konser sonunda izleyicilerin önünde 90 derece eğilerek selam vermesi beni çok etkiledi. Hayranlar ikinci encore istedi ama çocuklar arigatou(teşekkürler) dediler ve kibarca eğildirler. Bu biraz üzgün ama tatlı bir histi. Jong Hyun bugün pek çok kez "Yakın zamanda tekrar geleceğiz" dedi. Umarım onlar döndüklerinde belki daha iyi şartlarda hayranlarla mutlu anlar yaşarlar.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Çeviri: CNBuSrang&unDineee
FA credits : @s11_ft_cn, @cuteda7suke,@kony801,@w_min2,@totoroNYUU ,@GrlyGirlie ,@ChikkaM2 ,@fizhasan ,@h3artands3oul,twink_pika7,yyuddy,___minhotter,@2kou2kei2,CNBLUE facebook fan page0 yorum:

Yorum Gönder