İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun Twitterda Paylaştığı Psikolojik Testin Sonuçları


CNBLUE lideri Yong Hwa 26 Kasım'da psikolojik test soruları içeren yukarıdaki resimle birlikte şu tweeti attı. "Merhaba ben Yong Hwa! Huk! Bunu kim yaptı!??!?????????? Çok şaşırdım..... Huk!"

Resimdeki soru: "Bir şirket yemeğine gittiniz. Eğer en son giden sizseniz nereye oturursunuz?" 

Cevap şıkları:

1. En kıdemli sunbae'nin yanına
2. İş arkadaşımın yanına
3. Bir üstündeki sunbea'nin önüne
4. Sen patronsun

Sonuçlar Cheongdamdong 111'e göre düzenlenmişti. 

1. Birinci şıkkı seçtiyseniz Juniel'in karakterine sahipsiniz. Çok baskın biri değilsiniz; ama şirinliğinizi arttıracak bir sitiliniz var.

2. İkinci şıkkı seçtiyseniz Lee Hongki'nin karakterine sahipsiniz. İlişkileri ve kademeleri çok önemsemiyorsunuz, çok coolsunuz. Kademeniz düşük olsa bile, lideri domine ettiğiniz zamanlar oluyor. (Jungshin'in 27 Kasım'da attığı tweetten anladığımız kadarıyla o bu şıkkı seçmiş. Tweet çevirisi için tıklayın)

3. Bu şıkkı seçtiyseniz Jung Yonghwa'nın karakterine sahipsiniz. Her zaman kibar ve arkadaş canlısı ve kendi arkadaşlarıyla çok ilgilenen birisiniz. Liderlikle/baskın olmakla ilgilenmiyorsunuz. (Yonghwa'nın bir sonraki tweetinden de anlaşılacağı gibi Yonghwa bu şıkkı seçmiş ve bu yüzden çok şaşırmış. Ayrıca Minhyuk'un da 27 Kasım'da attığı tweetten onun da bu şıkkı seçtiğini anlıyoruz. Yonghwa'nın Tweet çevirisi & Minhyuk'un tweet çevirisi)

4. Bu şıkkı seçtiyseniz Başkan Han Sungho'nun karakterine sahipsiniz. Kim olursanız olun, çok baskın ve liderlik dolu bir karakteriniz var.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:@fizhasan
Çeviri: unDineee&CNBuSrang@TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder