İMZA KAMPANYASI

CREA Dergisi 2014 Ocak/Şubat Sayısı CNBLUE Röportajı


CNBLUE,  müzisyen ve aktör olarak aktiviteleri hakkında konuştu.


YH: Shinjuku’da yürüdüğüm her zaman, o günkü sokak performansımızı hatırlıyorum.
JH: Saitama Arena gibi büyük bir yerde konser verdiğimize inanamıyorum. Bu hedeflerimizi yükseltmemizi sağladı.
YH: Billboard (listesinde) 1 numaraya ulaşmak.


Kariyer süreciniz The Story of CNBLUE / Never Stop’da gösterilecek, değil mi?

JS: Bon Jovi gibi ünlü müzisyenlerin belgesel filmlerini izledik. Şimdi ise bunu yapma şansı yakaladık ve bu biraz stresli bir iş.
MH: 'Bu film için ne göstermeliyiz?' diye sorduğumuzda, kendi günlük aktivitelerimizi göstereceğimiz için rahat hissettim. Jonghyun hyung ile futbol oyunu oynuyoruz ya da odalarımızı gösteriyoruz gibi şeyler (gülüyor).


Yonghwa 'You’re Beatiful' gibi, döneminde hit olan bir dizide Kang Shin Woo karakterini canlandırdı ve şu an grubun her üyesinin oyunculuk tecrübesi var. Dizilerinizin çoğu yüksek reytingler aldı.

YH: Kang Shin Woo olarak oynadığım dizideki havlu sahnesi internet aramalarında birinci olmuştu. Bunu hala hatırlıyorum.
JH: O zamanlar sadece 1000 kişilik kapasitesi olan bir yerde canlı performansımız olurdu. Yonghwa hyung  o dizide oynadıktan sonra, hayran kulübü üye sayımız 5000’e yükseldi. Ben sadece müzisyen olarak aktivitelerde bulunacağımı düşünmüştüm ama A Gentilmen’s Dignity’de oynadıktan sonra fikrim değişti; çünkü oyunculuktan çok keyif aldım (gülüyor) . Bu yüzden ne olursa yapacağım. (müzisyenlik ya da oyunculuk)
MH: CNBLUE olarak popülerlik kazandık, yeni  hayranlarımız oldu ve bu beni çok mutlu ediyor.
JS: Biz çocukken filmlerde ve dizilerde oynamak isterdik ve Yonghwa hyung’u ilk önce dizide oynayan o olduğu için kıskanmıştım. Ama ondan çok şey öğrendim.


YH: 'You're Beautiful' dizisinde bir rol alabilmek için seçmelere gitmek zorundaydım; ancak şimdi tüm üyeler hangi dizide oynamak isterlerse onu seçebiliyor. Eğer diziler iyi reyting alıyorsa, bunun da büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.
JH: Hayali olarak ne tür tipler olduğumuza karar verdik. JS tıpkı bir manken gibi cool, MH arkadaş canlısı biri, bense bir atlet.
MH: Her dramanın kendi karakteri var ve onlardan çok şey öğreniyoruz. Benim ilk filmim 'Acoustic'ti. O zamanlar amatördüm ve yapabileceğimin en iyisini gösterememiştim bu yüzden  pişmanım.
JS: MH 'Heartstrings'de de oynamıştı ve onun oyunculuğuyla gurur duymuştum özellikle de çatı katında yakult (bir çeşit yoğurt) içtiği sahnede.
YH: Şu an uzun bir aradan sonra MHIYD dizisinde oynuyorum ve burada rolüm farklı. Hem müzisyen hem de aktör olarak birçok şey tecrübe ettim, bizim için bu iyi bir şey.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:nailoveblue

Çeviri: TargetisLA@TurkishBoice
scanned by koto0525

0 yorum:

Yorum Gönder