İMZA KAMPANYASI

FTISLAND ve CNBLUE'nun Stres Testinde Kırmızı AlarmFTISLAND ve CNBLUE üyeleri düşünüldüğünden daha fazla stres altındalar.

tvN'in Cheongdam-dong 111 programının 12 Aralık'taki yayını, sanatçıların kamera arkasında ne kadar çok çaba sarf ettiğini gözler önüne serdi.

FNC Şirketi'nin Başkanı Han Sungho, şirket sanatçılarını yoğun programlarından oluşan stresin seviyesini kontrol ettirip doktordan tavsiye almak için muayenehaneye götürmeye karar verdi.

Sonuçlar oldukça şaşırtıcıydı.

Doktor, sanatçıların ev çizmesi gereken basit bir psikolojik test yaptıktan sonra FTISLAND'dan  Seunghyun'a "Güçlü bir fark edilme ve sevilme isteği içindesin." dedi. FTISLAND'dan Minhwan'a ise "Kayalıkların üzerine tehlikeli bir şekilde kurulmuş, kapısı olmayan bir ev çizdin. Bu senin ciddi bir yalnızlık, güvensizlik ve soyutlanmışlık içinde olduğun anlamına geliyor." dedi.

CNBLUE'nun stres seviyesi de oldukça yüksek çıktı.

Doktor üyelere kendi portrelerini çizmelerini söyledi ve onları incelemeye başladı. CNBLUE'dan Jung Yonghwa'ya "Çizdiğin karakter portresine göre bir şeylerden kaçmak istiyorsun." dedi ve CNBLUE'dan Kang Minhyuk için "Senin stres seviyen de oldukça yüksek." dedi.

Doktorun teşhisi üzerine, FTISLAND'dan Lee Hongki ve Jonghoon bir günlük bir tatile çıkmayı önerdiler ve başkan izin verdi. FTISLAND üyeleri şehirden ayrılıp dağda motosiklet sürerek ve yamaç paraşütü yaparak bir günlük tatilin tadını çıkardılar.

Cheongdam-dong 111 Türkçe Altyazılı Birinci Bölüm & İkinci Bölüm

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: mwave
Çeviri:  ~nby~@TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder