İMZA KAMPANYASI

Naver Music Special: 'Müzik ve Sözler' Romantik Kış Sezonu Şarkısı YapımıÖzel | 2013 Kışı, Müzik ve Sözler Geldi!

Şarkıcı ve  söz yazarı Juniel ve CNBLUE üyesi Lee Jonghyun Noel sezonunda kış şarkıları 'Love Falls' ile sizlere tatlı bir aşk melodisi gönderiyorlar. 9 Aralık'ta yayınlanan dijital single albümü [Romantic J]'nin çıkış parçası 'Love Falls' genç bir çiftin çiçeği burnunda aşk hikayesi hakkında noel şarkısı gibi bir aşk şarkısıdır. Müziği Lee Jonghyun tarafından bestelenen şarkının sözlerini de Juniel yazdı. Tatlı melodileriyle, 'Love Falls'taki düetin uyumu şarkı yayınlanmadan önce oldukça dikkat çekti. Ve 'Müzik ve Sözler' 2013'ün bir örneği olup sahne ışıkları altında olacaklar.. Lee Jonghyun ve Juniel'in tanıtacağı bu sezon şarkısının ortaya çıkışının arkasındaki hikayeye odaklanalım! 'Naver Music' size klip yorum videosunu, Lee Jonghyun ve Juniel'in samimiyeti ve sevimliliğiyle dolu olan klip kamera arkasını gösterecek.

Albüm | CNBLUE Lee Jonghyun X Juniel [Romantic J]

Lee Jonghyun ve Juniel, kış hikayesi sezon şarkıları 'Love Falls'ı yayınladılar. Dünya turu ve arena turunu kapsayan yorucu bir programın içinde olan Lee Jonghyun ve çok sevilen 'Illa Illa' şarkısıyla Kore'de geçen yıl çıkış yapan, gelecek neslin şarkıcı-söz yazarı olarak adlandırılan Juniel sonunda birbiriyle buluştular. 'Love Falls' orta tempoda sevimli bir aşk itirafı şarkısı. Genç aşıkların hayat dolu aşk hikayesi hakkında noel şarkısı gibi bir aşk şarkısı ve Noel sezonuyla tam bir uyum içinde. Birbirine aşık bir çift olan Lee Jonghyun ve Juniel şarkıya tatlı ve sevimli bir hava katıyorlar. 'Love Falls' FNC Şirketi'nin ilk kış sezonu şarkı projesi ve size bu kış için romantik, sevimli bir melodi verecekler.

Röportaj | Romantic J'nin Sezon Şarkısının Arkasındaki Hikaye


S: Kış sezonu şarkısı 'Love Falls'ı neden bestelediğinizden bahsedebilir misiniz?

Lee Jonghyun: Peki... Bu önceden düşündüğüm bir şeydi ama kesin bir planım yoktu. Şarkıyı ilk dinlediklerinde insanların içini ısıtacak bir noel şarkısı yapmak istedim. Sonra, bu harika fırsat elime geçti ve kendi kendime bu kış sezonu şarkısını yaptım. Ve o şarkı 'Love Falls'.

S: 'Love Falls'ı yazarken neyden ilham aldın? Juniel'le nasıl düet yaptın?

Lee Jonghyun: Kış geliyor ve burnuma gelen kış kokusunun verdiği his... Bahsettiğim gibi sıradan şeylerden ilham aldım. Bir bayan ve bir erkeğin söyleyeceği sevimli bir düet şarkısı yaptığımda çok daha iyi olacağını düşündüm. Bundan sonra benimle düet yapabilecek bir bayan şarkıcı aramaya başladım. Ve şirketten arkadaşım Juniel'i seçtim, düşündüğüm gibi bu şarkıyla uyuşacaktı. Benim bestelediğim gibi Juniel de sözleri yazdı ve gerçek bir düet haline geldi.

S: 'Love Falls'ın sözlerini yazarken odaklandığın esas nokta neydi?

Juniel: Imm... kışı hayal etmek, müzik dinlediğim bir yıl sonu, mesela beyaz kar kelimesi, bir çift, birbirine aşık bir çift ve sonunda Noel beni buldu! Düşündüğüm kelimelerin duygularına odaklandım ve sözleri yazdım. 'Love Falls'ı dinlediğinizde aşk gerçekten yağıyor. Millet! Lütfen şarkımızı çok sevin.

S: Klip çekiminden aklınızda kalan bir olay var mı?

Lee Jonghyun: Müzikten hissedildiği gibi klibin konsepti lise öğrencilerinin hikayesi... Okul üniforması giymem gerekti. 24 yaşında okul üniforması giymek... aklımda olan buydu. (gülüyor) Gerçekten utandım. Klibi gerçek lise öğrencileriyle çektim ve uzun klip çekimi benim için zordu. Ama çekimler bana okul günlerimi hatırlattığı için de eğlenceliydi.

Juniel: Lee Jonghyun sunbae okul üniforması yüzünden gerçekten utandı... Ama şu aralar ben okul üniforması modelliği yaptığımdan... (gülüyor) Üniforma giymek benim için utandırıcı değildi. Benim için oldukça uygundu. Lee Jonghyun sunbae ve ben abi-kardeş gibi iyi anlaştığımız için, bir çift gibi davranmak bizim için zor ve utandırıcıydı.

S: Bu sezon şarkısı için düet yaparken ne düşündünüz?

Lee Jonghyun: Juniel'i uzun zamandır tanıdığımdan, ve iyi anlaştığımızdan, birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz için çok mutluyum. Juniel'le sadece kardeşimmiş gibi iyi anlaşıyordum ama bu süreçte birbirine müzik aracılığıyla yardım edebilen bir iş arkadaşı olarak da oldukça anlamlı vakit geçirdim.

Juniel: Her şeyden önce, benimle iyi anlaşan Lee Jonghyun sunbae'yle birlikte çalıştığım için gurur duydum! Ve yeni bir sezon şarkısı üzerinde çalıştığım için çok heyecanlıydım! Gerçekten rahat ve iyi birisi olduğu için eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Onunla birlikte müzik programlarında yer alabileceğim için albüm çıkışının ilk haftasını dört gözle bekliyorum. Şarkımızı ve klibimizi çokça sevin lütfen!

Yorum | CNBLUE'dan Lee Jungshin, Lee Jonghyun ile Juniel'in 'Love Falls' Klip Yorumu

'Love Falls' klibini izleyen üç insanın yorum videosunu sizlere sunuyoruz! Erkek başrol Lee Jonghyun, bayan karakter Juniel ve özel bir konuk daha! İçten ve çekici erkek Lee Jungshin size klibin hikayesinin ayrıntılı açıklamasını yapacak. Yorum videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz!


*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: Naver Music
İngilizce/English: @anicory via @fizhasan
Çeviri: ~nby~ @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder