İMZA KAMPANYASI

Naver Star Cast: Lee Jonghyun'un Yıl Sonu Romantizm Listesi

Merhaba, ben CNBLUE üyesi Lee Jonghyun. 2013'ün bitmesine neredeyse birkaç gün kaldı. Yıl sonu atmosferi çoktan havaya yayıldı~ o yüzden, bu Noel'i ve yıl sonunu nasıl geçireceğinizi şimdiden ayarladınız mı~?

Bu yılın Aralık ayında ilk kez kış sezonu şarkısı yaptım. Noel şarkısı gibi bir şarkı yapmayı uzun zamandır istiyordum ve bu isteğim her zaman hayal ettiğimden daha hızlı gerçekleşti~ Noel'in romantik duygularından faydalanmak istedim ve düet şarkısı "Love Falls" ortaya çıktı. Şarkıcı Juniel'le birlikte, "Romantic J" ismiyle, düet olarak özel bir tanıtım yaptık ve canlı performans sergilerken; birlikte şarkı söyleyen iki sevgiliyi canlandırmak istedik.

Bu romantik mi~? Haha. Aslında benim için "romantik" kelimesinin anlamı daha farklı... Siz ne düşünüyorsunuz?

Madem ki 2013 bitiyor; hadi benim romantik yapılacaklar listeme göz atalım.


1. Yıl sonu geldiğinde süsleme yapmayı atlayamazsınız!

Eğer sevgilim olursa onunla birlikte Noel süslemesi yapmayı çok isterim! Yıl sonunda, aynı zamanda Noel de olduğundan etrafta "Noel süslemeleri" olursa daha tamamlanmış hissederim. Kocaman bir Noel ağacı olmasına gerek yok ama belki boşlukları dolduracak şekilde birer ikişer basit aksesuar yerleştirilmesi Noel ruhunu canlandırması için yeterli.

Noel süslemesi yaptığınızda, eşsiz kişiliğiniz ve duygularınız onunla harmanlanmış gibi olur, ben ağaç ve çelenge hangi rengin ya da aksesuarın iyi uyacağına dikkat ederim. Siz de benim gibi misiniz~? ㅋㅋ Biraz klasik ama kırmızı elma süsleri ve diğer canlı renklerden varsa bunlar Noel ağacınızı kesinlikle daha da güzelleştirecektir. Kırmızı ve altın sarısı, yıl sonuna en çok yakışan renkler bunlar gibi.2. İçten yazılan yeni yıl tebrik kartları ve gönülden gelen hediyeler

Yılın sonunda, minnettar olduklarıma duygularımı göstermek için onları aramaya ya da onlarla buluşmaya özen gösteririm; bu yüzden her şey hızlı bir şekilde önceden hazırlanmalı. Programımda çok fazla konser olsa da bana hediye hazırlayan hiç kimseyi unutmamak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.

Ama görünen o ki hala hediye seçme konusunda iyi değilim. Güzel bir hediye seçmek çok zor. Birinin benim hediyemle mutlu olmasını düşünür ve en çok neye ihtiyacı var diye kafa yorarım. Yine de içtenliğimi iletebilmek için, karta kendim bir mesaj yazarım, ne de olsa bildiğim konulardan bir tanesi.

Ayrıca paketinin bir köşesine iliştirilmiş kurdeleler! Bence hediyenizi güzelce paketlerseniz bu içtenliğinizi gösterir ve buradaki ana nokta kurdele eklemekte! (Çok hassas biri değil miyim?) kekeke
3. Sevdizlerinizle güzel bir akşam yemeği yemek

Eğer bir kız arkadaşım olsaydı, onunla Noel atmosferine sahip bir mekanda akşam yemeği yemek isterdim. Ayrıca bu özel akşam yemeği için mönüyü kendi ellerimle sürpriz olarak hazırlardım ve mönü, onun en sevdiği yiyeceklerden oluşurdu. Daha sonra hiç pişmanlığım kalmasın diye güzelce hazırlanır, internetten ipuçları alıp en iyi etkinliği planlardım ve jjjaaan~ onu bu şekilde şaşırtırdım!

Ayrıca Noel ruhuna uyan bir tatlı hazırlamayı da isterdim. Olur da hazırladığım ana yemeği sevmezse sanırım biraz “tatlı” bir şeyler hazırlamaya da dikkat etmeliyim. Birçok kadın tatlıyı seviyor gibi görünüyor (Bu benim için doğru değil, ben sevmem)~ Sadece erkekler arasında bir akşam yemeğiyse tatlı hazırlamayı düşünmem bile; ama eğer kız arkadaşımla birlikteysem denerim.

Şu an için bu sadece benim hayallerim, gerçekten bir kız arkadaşım olduğunda denemeye çalışacağım.~ Böyle çiftlere gerçekten imreniyorum.

Ben, CNBLUE’nun gitarist ve vokalisti Lee Jong Hyun müzikle birlikte dopdolu bir yıl sonu programım var. Ama biraz vakit ayırıp sevdiklerimle akşam yemeği yiyeceğim~ Tabii ki grup üyelerimizle özel bir yılsonu yemeği yiyeceğiz. ^^
4. Unutulmaz şarkılar olmazsa olmaz!

Yılınız hoş bir şarkı olmadan tam olmaz, öyle değil mi? Bu yılsonunda size duygularınızı ateşleyecek ve tekrar çalmaktan kendinizi alamayacağınız iki şarkı tanıtacağım. Özellikle hala benim gibi sevgilisi olmayanlar sanırım bu şarkılarda kendi hikayenizi bulabilirsiniz.

İlk şarkı; ünlü sanatçı Damien Rice’ın seslendirdiği “Closer” film müziği olan “The Blower’s Daughter”

Dublin doğumlu İrlandalı şarkıcı ve söz yazarı Daimen Rice benim en sevdiğim müzisyenlerden biridir. Bu yüzden “Closer”ı izlediğimde ve bu şarkıyı duyduğumda nutkum tutulmuştu. Hala bu şarkıyı dinlediğimdeki o güçlü hissi unutamıyorum. Bu yüzden bulutların üzerinde yürüyormuş gibi mutlu olmanız ve yavaş yavaş duygu yüklü bir yıl sonuna yürümeniz için bu şarkıyı öneriyorum.

İkinci şarkın sözleri biraz üzücü ama kaç kez dinlersem dinleyeyim “Last Christmas”ı sonsuza kadar Noel şarkısı olarak düşünürüm.

Birçok Noel ilahisi ve başka Noel şarkıları var; ama benim kalbimde bu şarkı sonsuza kadar en iyisi olacak. Yıl sonu her zaman mutlu zamanlardır; ama bazen aklımın bir köşesinde az da olsa bir yalnızlık hissediyorum ve bu şarkı biraz rahatlatmama yardımcı oluyor.
Son günlerde havalar soğumaya başladı ve kar da yağıyor; bu yüzden “kış” duygusu gerçekten hissediliyor; ama bu yıl beyaz bir Noel geçirebilecek miyiz emin değilim!

Umarım hepiniz sevgili aileniz, sevgiliniz ve arkadaşlarınızla birlikte romantik ve mutlu bir yıl sonu geçirirsiniz.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: cnbjonghyun.tumblr
Çeviri: unDineee & ~nby~


0 yorum:

Yorum Gönder