İMZA KAMPANYASI

[17.01.2014] Never Stop İlk Gösterim Günü Hayran Anlatımları

*JH: MMA'de pratik yaptığımda çok çıplak olduğum için yönetmen bu sahneyi düzenlemek zorunda kaldı.
*Film Yönetmeni: Jong Hyun, müzik festivalinden sonra diğer müzisyenler orada olmasına rağmen duş aldığında neredeyse çıplaktı (sadece iç çamaşırlarıyla) Bu yüzden onun bu sahnelerini kesmek zorunda kaldık. Yoksa bu film +18 olacaktı. (JH başını eğerek sessizce güldü)
*Yong Hwa, Mart ayında yeni bir Japonca albüm yayınlayacaklarını açıkladı.
*MC: En utanç verici sahne hangisiydi?
  YH: İlk sahnede ben şişmandım.
  JH: Ben şişman değilim.
  JS: (JH'a) Senin cildin.... (Aslında JH'un cildi çok kötüydü)
*Jong Hyun sık sık Jung Shin'in omzuna, yanağına, saç favorilerine dokundu. Jong Hyun, Jung Shin'in 'siyah adam' olduğunu; Jung Shin ise Jong Hyun'un 'beyaz adam' olduğunu söyledi.
*İzleyiciler evlerinin girişindeki ayakkabı selinin gösterildiği sahnede çok güldü.
*Jong Hyun: Küçük şeyleri umursamıyorum. Bu sıkıcı insanların tavrıdır. Büyümek için çok fazla şey yapmalıyız ve bu yüzden geriye bakacak vaktimiz yok.
*Jong Hyun'un mezun olduğu ortaokulun müdürü (onun) aktivitelerini duymuş ve okulda bir "band kulübü" kurmuş.


*Çoook mutlu geçen 2 saat ♡♡♡. Olağanüstüydü!!!! 2 saat boyunca gözlerimi bile kırpmadım.(((o(*゚▽゚*)o))) Detayları vermeyeceğim bunu kendi gözlerinizle görmelisiniz. ^^ Her şeyden önce Yong Hwa her zamanki gibi çok yakışıklıydı!!! Haha~♡ Tayland, Seul, Melbourne, Sidney ve Japonya gibi birçok konser bölümü vardı. Belki (konserlerde) kendinizi bulabilirsiniz. Haha. En şaşırtıcı sahne Shibuya pratik stüdyosunda Yong Hwa gitar çalıyordu, sandalyeye oturuyordu ve şort giymişti.... Çıplak hali çok erkeksiydi. *.* 

* Etkiyeyici Yong Hwa sözleri 1: Hayalim Bilboard Listesinde 1. olmak. Bunun kolay olduğunu düşünmüyorum, oraya ulaşmak zor. Ama basamakları teker teker çıkacağız. Sadece bundan zevk alarak :)
* Etkiyeyici Yong Hwa sözleri 2: Yong Hwa için müzik 'Rakip' demek. Arkadaş ya da şirket gibi değil. Onlar karşılıklı birbirlerini geliştirmek için bir ilişki içindeler.Yong Hwa alnı görünmüyorken çok yakışıklıydı ve her zamanki gibi çok yaramazdı.~♡ Ayrıca kendine güveni yüksek görünüyordu.
*Çocuklar Japonca röportaj verdiler. Bu muhtemelen onlar için zordu. (Özellikle Jong Hyun için) Yong Hwa da soruları cevaplamaktan yoruldu ama kelimeleri anlayamadı. O zaman biraz sessizce bekledi ve birden bir domuz gibi homurdandı!!! Bilerek, birkaç kez!!! LOL Bu onun doğal çekiciliği. Film yönetmeni bunu gördü ve "O gerçekten garip biri. Eğer bir making video (Klip çekimi sırasında yaşananların veya konser hazırlıklarının gösterildiği videolar) yapma şansımız olursa daha fazlasını görebilirsiniz" dedi.
*Bugünün her galası 6000 kişilik tiyatro sahnesinde düzenlenmişti. Boş koltuk bulamadım, gerçekten kapalı gişe gösterimdi!! Bu manzara karşısında gurur duydum.
*Min Hyuk belgesel çekilirken yaşananların çok heyecanlı şeyler olduğunu söyledi. (Korece) Yurtta kimin bulaşıkları yıkayacağına karar vermek için oyuncaklarla oynuyorlar ve kaybeden bulaşıkları yıkıyor. Birkaç kez denediler ve her seferinde Yong Hwa kaybedeni tahmin etti... ve her seferinde gerçek oldu!!! Wowo!! Daha sonra Yong Hwa "Ne dediysem, yapabilirim" dedi. Bu yüzden onların dünyanın bir numarası olacağını düşündüm!! Çünkü o hep bunu söylüyor.
*Hepsi bugün çok mutlu görünüyordu. Rahatlamış ve enstrümansız oldukları için biraz garip, birbirleriyle şakalaşıyorlar...Ah CNBLUE'yu seviyorum~♥♥♥
*Etkileyici Yong Hwa sözleri 3: FNC stüdyosunda, beste yapmanın (zorunlu olduğum) bir iş olduğunu düşünmüyorum. Çünkü kendi kendime eğleniyorum. Diğer işleri hayal dahi edemiyorum, bu benim mesleğim. Günlük yaşamla aynı şey!
*Etkileyici Yong Hwa sözleri 4: Çıkışlarından sonra sadece çalıyormuş gibi görünen band oldukları söylentileri hakkında konuştukları sahnede 'Bizi kabul etmeyen bazı insanlar olsa da konserimize katılma şansları olduğunda bir şeyler değişecek...Bu yüzden bu konu hakkında kötü şimdi hissetmiyorum.'
*Etkileyici Yong Hwa sözleri 5: Shibuya'da pratik salonunda, birçok programı tamamladıktan sonra yönetmen neden şimdi pratik yaptığını sordu. "Daha akşam 9, pratik yapmaktan başka özellikle yapmak istediğim bir şey yok."
*Yong Hwa'nın her kelimesini eşsiz buluyorum. Bazen onun kelime seçimine şaşırıyorum. Belki de o bir tür sanatkar müzisyendir.
*Ah Jong Hyun gri takım elbise giyiyordu ve galada Jung Shin'le çok şakalaştı *^^*
*Etkileyici Yong Hwa sözleri 6: Bazen 2000 kişilik küçük bir alanda olduğumu hissediyorum. Hemen ardından bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Daha sonra hislerimi sağlamlaştırmak için ilk zamanlarımı hatırlamaya çalışıyorum.*Never Stop sloganlı havlu Funabashi tiyatrosunda yok sattı. Sadece ilk gösterim günüydü.

*2. galada etkinliği: Yong Hwa yorgun görünüyordu ama kendi Japoncasıyla filmleri hakkında konuşmak için gayret etti. O gerçekten nazik bir lider.
*Yong Hwa: Bu filmin ana fikri benim debu (şişman) olduğumdu. Lütfen buna dikkat ederek izleyin 
*Filmin son sahnesi. İyi iş çocuklar. (Cyclone Shibuya'da) 


*Yong Hwa: "Para... Şöhret önemli değil. Hayalleri olan biri asla durmayacaktır~"
*Jong Hyun: "Hayaller yakalanabilecek şeyler değildir; ama tüm hayatınızı onu avlamak için kullanırsınız~"
*Min Hyuk: "Bu film bizim 4 yılımızı özetliyor; kesinlikle bizim yakışıklı tarafımızı göstermek için değil."
*Jung Shin: "Stajyerlik dönemlerimizde yemek almak için bile paramız yoktu ama benden yine gitmemi isteseler yine de giderdim."


*Soru: Filmi izledikten sonra ne düşündünüz?

 YH: Gerçekten hiç dinlenecek ara yok sürekli ilerlemeye devam ediyor ~
*Soru: İzleyicilerin bu filmden özellikle anlamasını istediğiniz şey nedir?
YH: Elbette canlı performanslarda sahnede nasıl durduğumuz, buna nasıl hazırlandığımız, performanstan sonraki tepkilerimiz. Bunlar bizim herkesin görmesini istediğimiz dileklerimiz!
*Yong Hwa: "Billboard Listesinde 1 numara olma hayalimi ilk söylediğimde bu herkesi güldürdü. Bunun hemen gerçekleşecek bir hayal olmadığını biliyorum ama eğlenceli tarafı adım adım ilerlemekte~" 


*Yong Hwa: Canlı performanstan önce ışıklar kararıp, tezahüratlar başladığında, gözlerimi kapatırım ve tüm olabilecek şeyleri tek başıma düşünmeye başlarım~ Tezahüratları duyduğumda heyecanlanırım ama bunu bastırmak zorundayım. Tezahüratlarla bir olacağımız dönüşünü beklemek zorundayım.
*Jung Shin: Gelecekte karım gerçekten çok mutlu olacak çünkü en azından haftada bir ya da iki kez yemek yapacağım.
*Summer Sonic performansı bittiğinde, dörtlü depresif hissetmiş olmalı. Çünkü ilk şarkı boyunca sorunlar meydana geldi. Min Hyukie kulaklığından sesi duyamadı. Bu yüzden doğaçlama bir MC zamanı eklendi. Dörtlü, Summer Sonic için muhteşem bir performans sergilemeyi arzu ediyordu.. Bunun onlar için küçük bir pişmanlık olduğunu tahmin edersiniz.~
*Yong Hwa: Benim moda anlayışım nasıl rahat ediyorsam öyle giyinmek~
*Summer Sonic performansına hazırlanırken genellikle ne zaman pratik yaptıkları soruldu. Yong Hwa, "Ne zaman yapabiliyorsak pratik yaparız. Bu günlerde almak istediğimiz çok şey yok ve saat sadece akşam 9... Eğer eve gitmeyeceksek yapılacak bir şey yok~
*Yönetmen Jung Shin'e 2 hyungun yanında kaldığında huzursuz hissettiği anlar olup olmadığını sordu.
JS: Ah hayır~
JH: Bugünlerde bizi hyungları olarak görmüyor bile~
JS: Sen de hyungların yapması gereken şeyleri yapmıyorsun.
*Soru: Müzik sizin için ne demek?
YH: Müzik bir rakip. İlgi değil, iş değil, hislerini yatıştıracak bir arkadaş da değil; bir rakip gibi. Eğer gelişirsem müzik bu tarzda daha iyi olacaktır. Birbirlerine yarar sağlayan iki rakip gibi.
*Sunucu Jong Hyun'a, "Dünya Turu süresince yanında götürmek zorunda olduğun bir şey var mı?" diye sordu. Jong Hyun "Cep telefonu" diye yanıtladı. Daha sonra sunucu konuyu değiştirdiğinde Yong Hwa birden bire, "Benim için de bilgisayar" diye yanıtladı. Sunucu bir kez daha konuyu değiştirmeye çalıştığında Yong Hwa, "Beste yaparken..." diye açıklamaya başladı. Sunucu Yong Hwa'yı bir türlü kontrol edemedi... Yong Hwa, sunucuyu neredeyse ağlatacak adam! haha Yönetmen de Yong Hwa'ya gerçekten çok "garip" bir insan dedi~ hahaa*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak:    
Foto cr: hot-korea.com
Çeviri: unDineee


0 yorum:

Yorum Gönder