İMZA KAMPANYASI

[29.01.2014] Weibo Güncellemesi ~ Lunar Yeni Yılınız Kutlu Olsun[Çeviri] [Stuff] CNBLUE bir "şans" fotoğrafı ile Çin yeni yılını kutluyor. Merhaba ben Min Hyuk! Millet hepiniz lunar yeni yılında ailenizle iyi vakit geçiriyor musunuz? Şili konseri ile Kuzey ve Güney Amerika'daki turumuzu bitireceğiz. Grip salgını var bu yüzden soğuklara dikkat edin ve mutlu yıllar ^^!

[Original] [Staff] CNBLUE가 전하는 춘절 기념 “복” 사진을 공개합니다 안녕하세요 민혁입니다! 다들 설 연휴 가족들과 즐겁게 보내고 계신가요? 저희는 칠레공연을 끝으로 첫 북남미투어를 마무리 짓습니다 아직도 감기가 유행이라고 하는데 모두 감기 조심하시고 새해 복 많이 받으세요^^!

 [Trans] [STAFF] CNBLUE celebrates the Chinese New Year by releasing a “lucky” photo. Hello this is Minhyuk! Everyone having fun with their family spending the lunar new year? We’re finishing our North and South America tours with our show in Chile. The flu is going around, so everyone be careful of the cold and happy new year ^^!

Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak kesinlikle yasaktır!*

Kaynak: CNBRUNEI
Çeviri: unDineee

5 yorum:

Aah~ Çok güzel bi bölümdü :) Bizimkiler CEO'dan çekiniyo. YongHwanın şirket için çok önemli olduğu ve CEO'nun çok önem verdiği birisi olduğu belli :) Bizimkilerin futbol oynadığını gördüm ya. çok şükür. Jonghyunumu Beşiktaşlı yapıcam :) Elinize sağlııık :)

Çoook eğlendim izlerken çoook teşekkürler. Hehe cn blue ile playstation oynamak istiyoruuum *-*

şu gülüşe bak ya ..bitanesin :))

gerçekten çok hoşlar..eğlenerek izliyorum:))

keşke sadece cnblue bölümleri değil de bölümlerin tamamı çevrilse >-<

Yorum Gönder