İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, BLUE MOON 2014 Dünya Turu New York Durağında Fırtına Gibi Esti


Geçtiğimiz gece, Mnet Amerika Koreli rock/pop band'i CNBLUE'yu BLUE MOON Dünya Turu'nun Amerika'daki ilk durakları için New York'a getirdi. Benim favori Kore dizisi oyuncularım You are Beautiful'dan Jung Yonghwa, Heirs'ten Kang Minhyuk, The Sword and the Flower'dan Lee Jungshin ve A Gentleman's Dignity'den Lee Jonghyun'un hayatımda katıldığım en iyi konserlerinden birindeki performanslarını gidip görecek kadar çok şanslıydım. CNBLUE'nun performansında tamamen şaşkınlığa düştüm, kesinlikle hatırlanması gereken bir gece!

İçten bir itiraf: Konserden önce CNBLUE'yu sadece üyeleri dizilerde rol aldığı için biliyordum bu yüzden onların bu kadar delicesine yetenekli müzisyenler oldukları hakkında hiç bir fikrim yoktu. Bu kadar eğlenebileceğimi asla hayal edemezdim ve artık beni de ciddi anlamda bir BOICE olarak sayabilirsiniz!


İşte her CNBLUE üyesi için konserin en iyi anlarından bazıları;

Jung Yonghwa

CNBLUE'nun lideri olarak Yonghwa, doğal olarak ilgiyi üzerinde topluyor. Sahnedeyken enerjisi ve coşkusu tavan yapıyor. Yaptığı işi sevdiği ve hayranlarına mükemmel bir gece sunmak istediği kesinlikle ortadaydı. Jung Yonghwa zaman ayırarak kalabalıkla kusursuz bir İngilizce ile konuşabilmek için bile uğraştı. Jay Z'nin 'Empire State of Mind' şarkısının küçük bir bölümünü söyleyerek dünyanın merkezinin burası olduğunu ve ilk kez New York'u ziyaret ettiği için ne kadar heyecanlı olduğunu ifade etti. Yoğun kar fırtınasına rağmen onlarla olmak için gelen herkese teşekkürlerini sundu (sanki kar bizi durdurabilirmiş gibi!) ve bize burada olduğumuz için heyecanlı olup olmadığımızı sorarak kalabalığı havaya soktu. Gülümsemesine karşı koymak imkansız, konser vermeyi ve tüm BOICE'ları mutlu etmeyi sevdiğinin bir işareti olarak gece boyunca onu bize parlak bir şekilde sundu.


Dinleyenlerle minik minik flört ediyor.


Bitmeyen enerjisiyle sahnenin etrafında zıplıyor.


Sesi ben hem gaza getirdi hem de aynı zamanda eritti (bu ikisinin aynı anda nasıl mümkün olduğundan emin değilim).Öldürücü bakışlara dikkat!


Şahane oyunculuğuna ek olarak böylesine yetenekli bir gitarist ve şarkıcı.


Enerjisi olağanüstü bir düzeyden hiç inmedi!

Kang Minhyuk

Kang Minhyuk benim için gecenin en büyük sürpriziydi. O geceye kadar onu sadece Heirs'teki tapılacak kadar sevimli Yoon Chan Yong olarak biliyordum ama o geceden sonra onun için çok daha fazlasının var olduğunu fark ettim. O benim şimdiye kadar gördüğüm en yetenekli bateristlerden birisi, tüm gece boyunca ritm güçlenerek devam etti. Benim bildiğim tatlı gülümsemesi gitti ve yerini sadece mükemmel performansı yakalamaya çalışan birinin ciddi suratı aldı. Onun orada var olmasından keyif almak biraz zordu çünkü baterist olduğu için biraz uzakta oturuyordu ama gece boyunca onun en iyi anlarını yakalamak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.


Bu tamamen konsantre olmanın görünüşü.


Kesinlikle çelik gibi kolları olması lazım çünkü yüzündeki terleri silmek için ayırdığı yaklaşık iki buçuk dakika hariç gece boyunca hiç ara vermedi.


Aynı anda, sıklıkla arka vokal olarak şarkı söylemesine değinmiyorum bile! Etkileyici!


Sahneye gelerek çok şanslı bir hayrana bagetlerini fırlatırken onun sevimli yüzünü bir an için görebildim.


Aww. Çok sevimli!

Lee Jungshin

Lee Jungshin, ortamı sallayan bas gitar çalışı ve onaylanmış rap yeteneği ile konser alanını 
salladı. Kalabalığa gülümsemeyi bir an olsun bırakmayan bir diğer CNBLUE üyesi. O ve Jung Yonghwa'nın birlikte çalarlarken ve birbirlerini müzikal olarak desteklerlerken mükemmel bir şekilde kimyaları uyuşuyor.


Herkesi harekete geçiriyor.


Sesiyle BOICE'lara kur yapıyor.


Bu ikiliyi durduramazsınız!


Gerçekten yetenekli bir bas gitarist ve şarkıcı/rapçi.Kolay bir şekilde onun gizemli çekiciliğine karşı koyamazsınız, bu yüzden denemeyin bile.


Lee Jonghyun

Gitarist ve şarkıcı Lee Jonghyun ile en iyisini en sona saklıyorum (tamam, belki o benim yeni biasım, lütfen saldırmayın). Lee Jonghyun sahnenin yanında çok fazla zaman geçirmiş olabilir ama bu onun küçük bir performansa sahip olduğu anlamına gelmiyor. Pürüzsüz sesi ve büyüleyici gitar çalışıyla izleyenleri büyülemeyi başardı. Bence CNBLUE'nun en sevimli üyesi, bu yüzden onun güzel yüzünü yakalayabilmek için birazcık daha fazla zaman harcamış olabilirim.


OHH KALBİM! Bu gülüş...


Ve bu profil...


Ve sanırım siz de onun bu gitar yeteneklerine odaklanabilirdiniz.Nasıl çalacağını çok iyi biliyor.Ve onun sesi erimiş bir çikolata kadar pürüzsüz.Görebildiğiniz gibi güzel bir geceydi ve herkes eğlenceli bir zaman geçirdi.


Ve tamamen saygılı ve minik BOICE kalpleriyle CNBLUE için yoğun sevgilerini gösteren hayranlardan  özellikle çok etkilendim.

CNBLUE şu anda Amerika'daki ikinci konserleri için Los Angeles, Kaliforniya'ya gidiyor ama kısa sürede New York'a geri döneceklerine söz verdiler. Ben, birisi için, en ön sırada olacağım. Mnet Amerika inanılmaz yeteneklerinin keyfini çıkarabilelim diye onları bize getirdiği için çok mutluyum!

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source:drama fever
Çeviri: mcnbl @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder