İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun, FNC Stajyerlerine Sevgisi

[OSEN=Seon Mi Gyung] Aynı yolda yürüyen, bazen rekabet etmek zorunda oldukları; ancak hep arkadaş olan  ve her zaman onlar için endişelenen bir rehber.


CNBLUE üyelerinden Jung Yong Hwa ve Lee Jung Shin sıcak ve samimi düşüncelerini, meslektaşlarını düşünerek ve onları dikkate alarak gösterdiler. 2 Ocak gecesi tvN'de 'Cheongdamdong 111' programında CNBLUE, çaylak bir müzik grubu olan ve bu aralar çıkış yapmaya hazırlanan N.FLYING üyesi Kwon Kwang Jin'i cesaretlendirdi ve ona ilgi gösterdi. Kwang Jin, yıllarını CNBLUE ile birlikte stajyer olarak geçirmiş bir iş arkadaşı.  

CDD 111'in o günkü bölümünde, FNC Entertainment'ın çaylak grubu N.FLYING'in showcase'i gösterilecekti; ancak bu showcase'den önce birçok aksilik yaşandı. N.FLYING, showcase'e yakın, provalar yapılırken ajans temsilcisi tarafından onay alamadı ve gösterileri iptal edildi. Çıkış yapacakları showcase iptal edilince, N.FLYING gerçekten zor zamanlar geçirdi ve Kwon Kwang Jin endişesini paylaşmak için Yonghwa ve Jungshin'in yanına gitti. Onlar aynı hayalleri olan ve her ne zaman kafaları endişeyle dolsa, birbirlerinin kaygılarını dindirdikleri samimi bir arkadaşlıkları olan stajyerlerdi. Kwon Kwang Jin showcase'lerinin iptal edilmesiyle ilgili olan endişeleri ve kaygıları hakkında konuşmak için Yonghwa ve Jungshin'e gitti. Yonghwa ve Jungshin ona sayısız tavsiyelerde bulunarak onu teselli ettiler.

Lee Jung Shin, Kwangjin ile özellikle çok ilgilendi. CNBLUE ilk çıkışını yaptığı zamanlarda, Kwon Kwang Jin aslında şu an Jungshin'in pozisyonundaydı; ancak müziğe bakış açılarındaki farklılık sebebiyle üyeler değiştirildi. Bu iki kişi dürüstçe o zamanki düşüncelerini paylaştı, birbirlerini avuttular ve birbirleriyle ilgilendiler.

Jung Yong Hwa da meslektaşlarına çok değer veriyor. N.FLYING ile aynı süreçten geçerek çıkış yapan bir meslektaş ve daha kıdemli biri olduğu için onları çok iyi anlayabiliyor. Yonghwa; Kwon Kwang Jin'i teselli etti ve iş arkadaşlarının dürüst düşünceleri hakkında CEO ile görüşüp, N.FLYING'in showcase'i üzerine tekrar düşünmesini istedi. Sonunda, N.FLYING showcase'ini yaptı ve çıkışlarını kabul ettirerek hoş bir şekilde sona erdirdi.

Jungshin ve Yonghwa'nın meslektaşlarına karşı bu şekilde önem vermesi izleyicileri etkiledi. Onlar birlikte büyürken, uzun bir süre hep aynı hayali kurdular ve aralarında sadece aynı deneyimleri paylaşarak oluşabilecek (iş arkadaşı olarak) sıkı bir bağ vardı. Özellikle, CEO'yu ziyaret edip, showcase'lerini yapmalarını sağlayan ve samimi düşüncelerini gösterip, onlara önem veren Yonghwa, meslektaşlarının içten düşüncelerini biliyordu ve sevecen arkadaşlıkları fark edilebilirdi. Sanıyorum bu meslektaşlar bu sebepten ötürü iyiler.

*Bu yazının tüm hakları turkishboice.com'a aittir. Siteden yazı çıkarmak veya alıntı yapmak yasaktır.*

Kaynak/Source: star.naver
Çeviri: targetisLA@TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder